Také včera se v Evropě multikulturně obohacovalo (videa), další “obohacovači” do Evropy proudí

Napsal
Sdílet článek

K “obohacování” ze strany muslimských vetřelců dochází v Evropě každodenně. Včera jsem zveřejnila několik videí z posledních dní a rozhodla jsem se, že průběžně zde budu zveřejňovat i další. Mezitím pak  invazisté, kteří byli ještě nedávno na řecko-tureckých hranicích, prochází i přes mnohde uzavřené hranice Balkánem, aby se dostali dál do Evropy. Ostatně, jak jednoduše to jde jsme mohli vidět také u nás, kde před pár dny přejel bez problémů přes hranice afghánský násilník.

Rušno je tedy především na balkánské trase, kudy přichází do Evropy nejčastěji  vetřelci z asijských zemí, většinou z Afghánistánu, Pákistánu, Bangladéše, Iráku či Sýrie, ale občas i z Afriky.

V předchozím měsíci vykázala slovinská policie celkem 111 nelegálních migrantů. Během velikonočního období  bylo v okolí Lublaně dopadeno 57 migrantů. Většina vetřelců, kteří do Slovinska vstupují nelegálně, tak činí ve čtvrti Lublaně, obvykle přecházejí přes Kostel a Kočevsko-ribniško. Migranti také běžně vstupují přes obce Črnomelj a Gorjanci. Od 30. dubna do dnešního rána byli migranti zadrženi také v obcích Dolenja Podgora, Otok pri Vinici, Tanča Gora, Podturn pri Dolenjske Toplice, Trebnje, Mirno, Grmovlje pri Šentjernej a Loč při Brežice.

1. až 2. května bylo zatčeno 51 migrantů  v okolí Kočevje a Ribnica. 3. května bylo zadrženo dalších  6  v Ortneku a Lublani. Oni sami tvrdili, že jsou afghánští a maročtí státních příslušníci. Čtyři pákistánští migranti byli dopadeni také na chorvatsko-slovinském hraničním přechodu u Obrezje, ti pak byli vráceni na chorvatskou stranu. Policie také oznámila, že v Zarečje zatkla 19 migrantů,  které vrátili do Chorvatska a v současné době zadržela dalších 6 Afghánců, 5 Alžířanů, 9 Iráčanů a 11 Maročanů.

Předpokládám, že zadržení invazisté byli jen kapkou v moři, více bude jistě těch, co nepozorovaně přes zelenou hranici prošli. Každopádně bude mít Evropa i letos o nějaký ten tisíc, ne-li milion obohacovačů víc.

Na závěr se opět můžete “pokochat” tím, jak včera tito “doktoři a inženýři” obohacovali ve Francii a Švédsku:

Takto se baví obohacovači o ramadánu ve Francii:

A zde zábava muslimských obohacovačů ve Švédsku:

 

 

 

(Visited 381 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *