Taková moderní rodinka

Napsal
Sdílet článek

Tak jsem už dávno uvažovala o tom, k čemupak jsou asi taková genderová studia pro naši společnost prospěšná.  Tedy k čemu je dobrý obor, který skutečně existuje a lze jej studovat na všech “pokrokových” VŠ (vyjma Maďarska, kde to Orbán zakázal). Co se asi tak ty čtyři roky může na podobném oboru studovat? Každý semestr se rozebere pár desítek pohlaví? A co asi dělají absolventi? Nejspíš míří do různých neziskovek, které se zabývají stanovováním genderových kvót či se snad uplatní u kontrolního orgánu GREVIO (to je kompetenčně nadřazený orgán, který má dohlížet na dodržování pravidel daných Istanbulskou úmluvou) nebo působí na Radě vlády, která je neziskovkami podobného typu přímo prošpikovaná.

A nebo – a to zřejmě především – slouží k propagaci genderově vyvážené společnosti. Ale pozor, zde už zcela zřejmě nepůjde jen o  dohled na patřičné zastoupení žen třeba na vedoucích místech firem, v politice či různých veřejných organizacích. Zde půjde zřejmě i o podporu uplatnění pro všechna další pohlaví. Ještě tak dva roky nazpět jsem se dočetla, že jich je asi sedmdesát, nedávno už uváděli, že jich je více než sto a jsem si jistá, že za pár let budou atakovat tisícovku. 

Říkáte si,  že to je už příliš šílené? A proč? Co byste si asi pomysleli, kdyby vám jen pár let nazpět někdo sdělil, že zde bude existovat nějakých sto pohlavních identit? Asi byste dotyčného poslali k Chocholouškovi.

A mainstreamová média nám samozřejmě začínají ukazovat šťastné páry různorodých identit.  Třeba nyní jsem se dočetla o tom, jak se mezi sebou takovéto dvě různé pohlavní identity nejen vzaly, ale dokonce spolu čekají dítě (viz titulní obrázek). Ale pozor, ani jedna ta pohlavní identita není žena (ostatně zatím ani muž). To, co je právě těhotné, je prý transgender táta, jistý Reuben Sharpe (39) – tedy původně žena, dnes něco mezi a později to asi bude přeoperovaný muž.  A ten další pokrokový a moderní rodič, tedy partner jménem Jay,  je prý osmadvacetileté nebinární pohlaví. Tedy zřejmě cosi fluidního, co se cítí každý den jinak. Dřív by to strčili do svěrací kazajky, dnes je to moderní rodič. No nic….   Nějaký genderový inženýr by nám to jistě patřičně objasnil. Tak mne napadá, je to on, ona nebo ono???

A jak tu dvojici bude oslovovat dítě? To, co ho porodí – chápu-li to dobře – bude tatínek a to druhé bude co?? Mají to už ti genderoví inženýři alespoň vymyšlené? Nebudou v tom zmatky? Nebo se právě zde použijí už nějakou dobu propagované a v některých pokrokových zemích dokonce používané pojmy rodič 1, rodič 2, rodič 3..? Nutno navíc podotknout, že sperma jim daroval nějaký jiný transgender (či možná padesáté pohlaví), dítě tedy bude mít dokonce tři rodiče! Tak tomu už říkám superpokroková rodinka! 

V článku, kde se o tom píše také uvádí, že se jedná o tu nejmodernější rodinu, jakou si jen umíme představit. Z toho tedy vyplývá, že nyní je móda identifikovat se některým ze sta pohlaví a podobné “rodiny” mají jít de facto mladým příkladem.  Máme to tedy v důsledku chápat tak, že tradiční rodina – muž, žena a děti – je zcela de mode, tedy pasé! 

Mladí, berte se všechna pohlaví mezi sebou jak libo, pokrokové země už vám nabízejí tzv. “manželství pro všechny”, také u nás se na tom ve Sněmovně pilně pracuje. Takže klidně třeba páté pohlaví s dvacátým a když se vám to bude líbit, přiberte si do rodiny ještě jedince třeba s třicátým pátým pohlavím a pak se dohodněte, které to pohlaví porodí dítě – tedy bude-li toho schopné. A pokud ne, moderní medicína jistě pomůže a plátci zdravotního pojištění vám to rádi zaplatí. Ostatně, jako už teď jsou operativní změny pohlaví všude v EU (i v ČR) plně hrazeny státem. Ale běda, když máte nějakou vzácnou těžkou nemoc, pak máte u pojišťovny smůlu, moderní transky mají přednost. Vy si sežeňte peníze kde chcete a nedáte-li je dohromady, bohužel. Na pohřeb snad příbuzní našetří. Chápejte, změna pohlaví je důležitější, než váš život.

A na závěr ještě takový nápad pro stavaře. Co tak soustředit se na moderní projekty veřejných budov? Tedy budov, které budou mít WC pro každou genderovou identitu zvlášť? No umíte si představit, jaký musí mít problém podobná rodinka, kde jsou rodiče a nejspíš i dítě (nepochybuji, že v podobné rodině normální jedinec nemůže vyrůst) jiných pohlaví, než jsou ta dvě tradiční? Zde bychom tedy měli takový oříšek pro stavaře i genderové inženýry. wacko

Takže vážení, jste-li ta stará zaprděná rodinka – matka, otec, děti, pak vězte, že jste zcela de mode. Ale nebojte se, třeba vaše děti nebo vnoučata vám jednou v praxi předvedou, jak taková moderní a pokroková rodinka vypadá.  bye

 

(Visited 445 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *