Takový běžný multikulturní večer ve Švédistánu – nože, bomby, střelba a jiné obohacení

Napsal
Sdílet článek

Švédové dnes a denně zažívají multikulturní obohacení, jaké si ostatně většina z nich zcela dobrovolně zvolila. I přesto, že je již Švédsko spolu s Velkou Británií zemí s největším počtem vražd a znásilnění, nehodlá se tato severská země dalšího obohacování vzdát. Ostatně, také proto nedávno prohlásila švédská vláda, že nehodlá stanovovat žádné limity pro přijímání muslimských vetřelců.

Každý den narážím na několik případů takového obohacení a dnes jsem se rozhodla vám názorně ukázat, jak takové multikulturní obohacení jedné noci vypadá. Jedná se o noc ze včerejška na dnešek, tedy o noc všední, víkendy bývají většinou o poznání „záživnější“.  Upozorňuji, že není prakticky možné se k většině případů dostat, do médií se jich totiž podle všeho dostane jen zlomek.

Ve středu večer byl v autobuse v Kiruně zabit jeden člověk. Policie byla vyslána na autobusovou zastávku ve městě Sterleden včera kolem čtvrt na devět večer kvůli výtržnostem v autobuse. Na místě činu byla nalezena zemřelá osoba, která byla ubodána k smrti. 

Tři lidé byli zatčeni a zadrženi pro podezření z vraždy nebo zabití. Podle policejní tiskové mluvčí Kristiny Lanttové se do hádky zapojili jen tři zadržení a mrtvý. Několik lidí bylo svědkem vraždy. „Vím, že existují svědci, a my je vyslechneme“, sdělila Lanttová. Na místě bylo zahájeno technické šetření a muselo být provedeno několik zatčení. Podle informací je zavražděným sedmnáctiletý Afghánec, který přišel do Švédska společně se svým otcem, matkou a dvěma sourozenci v létě 2015. 

Tisková mluvčí nechce říkat nic o identitě, dokonce ani pohlaví nebo věku pachatelů.  Policie uvádí, že vraždu v autobuse považuje za „izolovaný incident“ a že „není důvod k obavám veřejnosti“.

Myslím, že zkušeným pozorovatelům je jasné, že snaha zamlčet identitu pachatelů či jen naznačit jejich původ znamená, že se jedná o další multikulturní „obohacovače“ a zcela zřejmě zde došlo ke rvačce na nože. A všichni moc dobře víme, kdo tak rád používá při obohacování nožů. Že by třeba potyčka dealerů drog o území??

Dalším obohacením byl bombový útok ve městě Arboga. K němu došlo také v noci ze včerejška na dnešek. Obyvatelé byli evakuováni poté, co vybuchla bomba před obchodem v centru Arbogy, který se nachází v činžovním domě.

Krátce po třetí hodině v noci byla policie a záchranná služba upozorněna na výbuch u obchodu v centrální Arboze. Policie uzavřela oblast kvůli technickému vyšetřování a provedla výslech svědků. „Na místě došlo k silné explozi a k poškození předních dveří a výkladních skříní obchodu.

Podle policie není v současné době jasné, zda bylo z obchodu něco ukradeno, ale v souvislosti s bombovým útokem nebyli žádní lidé zraněni. Obchod se nachází v přízemí činžovního domu a obyvatelé museli být z domu evakuováni. Zločin je klasifikován jako všeobecné ohrožení. Žádný podezřelý nebyl zatčen.

Takže opět stačí, když si připomeneme, že prakticky všechny bombové útoky, které jsou ve Švédsku takřka na denním pořádku, mívají na svědomí opět multikulturní „obohacovači“. Nedávno jsem zde psala o takovém útoku, za nímž stála tamní arabská komunita.

Další případ se odehrál v Örebro, kde dnes v noci došlo ke střelbě, nejspíš se jednalo o vyřizování účtů zločineckých gangů, neboť byl při střelbě popraven jeden z vůdců tamních gangů. Ve středu ve 23 hodin byla policie upozorněna na střelbu v západní části města. Na místě činu našla policie mrtvolu, proto bylo zahájeno předběžné vyšetřování vraždy.

Zároveň bylo místo uzavřeno a policie začala klepat na dveře a vyslýchat svědky. „V tuto chvíli nebudou zveřejněny žádné informace o totožnosti nebo věku zesnulého,“ napsala policie na své webové stránky. Ale podle informací v Aftonbladet jde o jednoho z vůdců zločineckého gangu, který byl popraven na místě. Vražda je proto klasifikována jako zvláštní událost. Za vraždu nebyl nikdo zatčen.

Všechny výše uvedené události jsou jen jakousi špičkou ledovce. Podle popisu trestných činů je nasnadě, že za všemi stojí ti, kdo mají Švédsko údajně již několik desetiletí obohacovat. V kontextu všeho výše uvedeného a mnohých dalších událostí mne pak neudivilo, když jsem se před časem dočetla, že mnoho etnických Švédů emigruje ze Švédska a dokonce už významně narůstá počet Švédů, kteří si berou finské občanství.

Finsko je sice také poměrně značně „obohaceno“, ale přece jen se jejich „obohacení“ zdaleka nevyrovná Švédsku. Navíc tam poměrně znatelně rostou preference strany „Praví Finové“, takže po dalších volbách by již mohlo dojít k jistému zvratu v tamní politice. A na to se možná Švédové, kteří se již nechtějí nechat nadále multikulturně obohacovat, ale zároveň odmítají opustit Skandinávii, spoléhají.

Jen nějakých 20-30 let nazpět ve Švédsku podobné multikulturní obohacení téměř neznali. Teď se už stává každodenní realitou, ale jak je vidět, Švédové, kterým toto obohacování nevyhovuje, už rezignovali a svoji zemi raději opouští a přenechávají mohamedánům.

Jak dlouho ale budou mít kam utíkat?

5/5 - (4 votes)

(Visited 308 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Článok by mohol byť celkom podnetný, lenže :
    „Švédové dnes a denně zažívají multikulturní obohacení, jaké si ostatně většina z nich zcela dobrovolně zvolila.“
    – hneď tato veta v úvode ho urobila zbytočným. Deje sa iba to, čo si Švédi dobrovolne zvolili. Takže : VŠETKO V POHODE !

  2. a za to vše můžou poděkovat židům,křesťanům a demokratům-kdyby byl švéd ,zabíjel bych je na potkání!!!

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *