Takto si mohamedáni přebírají území – válka v ulicích švédského Malmö (videa)

Napsal
Sdílet článek

Už několik týdnů jsem vás zde upozorňovala na plánovanou akci pálení Koránu. Nakonec – i přes zákazy úřadů a policie – k němu došlo. Dánští protiislámští politici spolu s několika Švédy  pálili Korán, jehož stránky byly proloženy slaninou. Protože nikdo nečekal, že by si akci dovolili uspořádat, nestihli se na akci připravit ani muslimové, ale ani policie. Několik mohamedánů, kteří se v době pálení této nenávistné knihy náhodou vyskytovali nablízku, se v místě objevilo s tyčemi, nicméně vzhledem k tomu, že nebyli v převaze, se nakonec stáhli. O akci, která byla medializovaná, se však muslimové rychle doslechli a poté začala v ulicích tohoto islamizovaného města – bez nadsázky – válka.

V pátek večer vypukly v Malmö násilné nepokoje. Stovky muslimů vyšly do ulic v reakci na akci, kdy zástupci dánské protiislámské strany pálili Korán a hráli fotbal s kopiemi Koránu.

Policie hlásí, že do ulic bylo nasazeno velké množství hlídek a policistů v plné výstroji. Muslimové na policisty házeli kameny, zápalné lahve a pyrotechniku.

Nejhorší situace je údajně v oblasti kolem Amiralsgatan u Rosengård, kde byl během dne spálen Korán. Auta, pneumatiky a nahromaděné sutiny byly zapáleny a velké davy naštvaných muslimů pobíhají po ulicích za skandování Allahu akbar.

Záchranné služby byly také hlášeny, aby byly vystaveny muslimskému násilí. Podle policie se situace zcela vymkla kontrole. „Máme tu násilnické nepokoje. Nemáme situaci pod kontrolou a v celé oblasti panují obavy,“ řekl SVT Rickard Lundqvist, tiskový mluvčí policie v Malmö.

Není jasné, proč je muslimský hněv namířen proti policii, která odmítla povolení k upálení Koránu a zatkla a unesla protiislámské aktivisty z Přísného kurzu, kteří přesto provedli demonstrace.

Imámové byli také viděni na ulicích. Ty se prý snažily uklidnit innointmuslimové masy, ale zatím bez úspěchu.

Policie je kritizována za to, že ustupuje od útoků ve městě, aby zasáhla. Říkají tomu „taktické kompromisy“ a uvádějí, že je to proto, aby pachatele násilí dále neobtěžovalo.

Možná si říkáte, že neměli s pálením Koránu provokovat. Jenže přesně k tomuto by došlo ve chvíli, kdy začne země skutečně předcházet do islámského područí. Zatím se Švédsko vzdávalo zcela bez boje, bezvěrci platili poctivě nadřazeným muslimům daň (sociální dávky), nechali je stavět mešity, modlitebny, školy, islámské spolky a dovážet další soukmenovce.

Takže dosud docházelo „pouze“ k tomu, že Švédsko vévodí žebříčkům násilné kriminality – především znásilnění, na denním pořádku tam jsou přestřelky gangů, napadení Švédů muslimy, denně se objevuje nějaký ten případ žhářství či bombových útoků.

V Malmö, kde již de facto policie uznala, že je toto město v rukách muslimů, došlo k situaci, ke které by dřív či později dojít muselo. Mohamedáni vytáhli do ulic a rabovali, ničili, zapalovali ohně. To vše za pokřiku Allahu akbar! Tím opět dali najevo – jako už mnohokrát – že je město jejich. A nejen město, ale celá země.

Většina muslimů považuje za své území dokonce celou Evropu, na jejíž islamizaci s podporou drtivé většiny vládnoucích politiků spolupracují. Zákaz nenávistné islámské ideologie je momentálně pouze na Slovensku. Ve většině zemí je pronásledována islamofobie, nenávist muslimů k bezvěrcům je však považována za „projev odlišné kultury“.

Je vlastně jedině dobře, že to v Malmö „prasklo“, s čímž jsem tak nějak počítala, také to byl důvod, proč jsem v několika článcích na připravovanou akci pálení Koránu upozorňovala. Lepší je, že to přišlo nyní a ne až za 5 let, kdy by bylo vše pro původní obyvatele ještě mnohonásobně horší…

Diskuze pod článkem, který o událostech v Malmö pojednává, hovoří za vše. Švédové si konečně začínají ve větší míře uvědomovat, že islamizace jejich země je nyní tím nejvážnějším problémem. Prakticky všichni diskutující se shodují na tom, že je třeba konečně začít vše radikálně řešit. A uvědomují si to i ti, kdo situaci dosud bagatelizovali. Jenže – bohužel – většina si neuvědomuje, že už je příliš pozdě, nechali to zajít moc daleko.

I my jdeme stejným směrem, jakým šlo před lety  Švédsko. Sice se zpožděním, ale o to rychleji u nás islamizace postupuje. Pokud vám nenapoví alespoň všudypřítomné kebabárny, které u nás před pár lety vůbec nebyly, tak pak už nevím, co by vám jiného napovědět mělo. Modlitebny jsou většinou tajné, o těch vědět nemusíte. Ale už fakt, že i u nás je islám nadmíru protěžován, by vás měl varovat. 

Švédsko je předobrazem zbytku Evropy, podívejte se na Malmö a uvědomte si, že stejně na tom jednou budeme i my. Zatím jdeme úplně stejnou cestou, stejná indoktrinace škol, stejné protěžování islámu, také nemáme žádnou koloniální minulost, máme podobný počet obyvatel a vládu, podporující parazitní proinvazní neziskovky. Jdeme stejným směrem a dnešní Malmö je předobrazem Brna nebo Teplic za nějakých 10-15 let…

5/5 - (3 votes)
(Visited 313 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Na rozdíl od Švédska tady ale nemáme židy,kteří by tento proces začali-v tom máme oproti Švédsku celkem značnou výhodu good

    1. Ne, tak to není. Oproti Švédsku máme jednu jedinou výhodu a to tu, že máme Švédsko jako varovné memento, takže bychom si z něj měli vzít příklad. Oni byli první, neměli žádný příklad, který by je měl varovat.
      Jenže my kopírujeme jejich chyby, jdeme úplně stejnou cestou. Vládnou nám úplně stejné loutky, jaké vládly Švédsku, když u nich začínala multikulti propaganda. Loutky, které nechají indoktrinovat mládež, aby odrostli správně formovaní multikulturně uvědomělí jedinci. Vládnou nám loutky, které velmi štědře platí podvratné neziskovky, podporují další islamizaci (rozprodávání země mohamedánům) a snaží se o co největší cenzuru. O podpisu několika promigračních pamfletů ani nehovořím…. Postihuje se islamofobie, zatímco muslimové si můžou kázat nenávist k bezvěrcům jak libo. Ostatně, hlavní cenzorka EU není Švédka, ale Češka!!! bye

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *