Takto to vypadá, když se začíná Itálie měnit v planetu opic (videa)

Napsal
Sdílet článek

Dvě ukázky multikulturního obohacování a nádavkem třetí, která ukazuje v celé nahotě zvrácenost současného systému. Systému, kdy jsou na prvním místě invazisté, kteří dostanou štědré dávky a byt i stravu, zatímco potřební občané ve svých vlastních zemích strádají. V normální společnosti se vždy staráme o nejbližší. Ve zvráceném systému se však dává přednost cizím vetřelcům, kteří navíc rozhodně k těm potřebným nepatří.

První video ukazuje vetřelce, který odhazuje pytel s odpadem do moře. Myslím, že více netřeba komentovat:

Tlupa afrických invazistů napadá kolemjdoucí občany pepřovým sprejem, útočí skleněnými lahvemi, popelníky, židlemi a stoly, jednoduše vším, co jim padne pod ruku. Jeden člověk byl zraněný, turisté ve strachu prchají…

A na závěr ukázka zvrácené politiky EU, která je v Itálii naplno praktikována. Starší žena se snaží pomoci svému tělesně postiženému synovi, žijí ve velmi špatných podmínkách. Stěžuje si, že ji instituce opustily. Vláda nehodných se nestará o své občany, jsou totiž zaneprázdněni přijímáním tisíců afrických vetřelců, jimž pak poskytují veškerý servis. Ukázka zvrácenosti nejen italské vlády:

 

(Visited 924 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *