Takto vypadá jedna ze statisíců obětí muslimských znásilňovacích gangů

Napsal
Sdílet článek

O zvěrstvech těchto gangů se psalo už mnohé. Jejich brutalita je nevýslovná, počty obětí každého takového gangu jdou do tisíců a jejich tresty jsou směšné. Nemá proto cenu zde vypisovat veškeré zvrácenosti, kterých se na takřka výhradně bílých dívkách, které muslimové považují za sexuální otrokyně, členové těchto gangů dopouštějí.

U muslimů, kteří jsou odmala vychováváni k nenávisti k nemuslimům, se nejedná o nic podivného. Naopak, muslimové se pouze chovají tak, jak se choval jejich pedofilní lžiprorok Mohamed. Co je ovšem na všech kauzách znásilňovacích gangů alarmující je fakt, že vše podporovala policie i místní politický establishment. Dlouhodobě veškeré tyto případy svorně zametali pod koberec. Když později vše rozkryl Tommy Robinson, byl nařčen z rasismu a xenofobie. A to především proto, že on sám na rovinu prozradil, že se v případě těchto gangů jedná o gangy muslimské.

Muslimové, kteří celé dlouhé roky týrali často ještě nezletilé dívky nakonec dostali jen velmi směšné tresty, někteří si již užívají svobody, přičemž jejich oběti jsou opět traumatizovány tím, že se s nimi musí potkávat na ulici. Původně měla být většina z nich deportována, to se však neděje. Přístup britského politického establishmentu k tomuto problému ve stylu “hry na mrtvého brouka” je dlouhodobě zavrženíhodný. A pokud už je někdo celospolečensky odsouzen, pak je to ten, kdo na zvěrstva upozorňuje.

Důvod, proč se vše snažili tak dlouho ututlat, proč se proti gangům dlouho nekonalo a proč musely dívky celé roky trpět byl strach z toho, že by ti, kdo by násilníky udali, byli nařčeni z islamofobie, rasismu a xenofobie. Tedy pokud důvod dlouhodobého utrpení těch dívek řádně “rozpitváme”, pak nelze než zkonstatovat, že za jejich utrpení může především současná politická korektnost, která dělá muslimy, ale i jiné (zatím) menšiny, napříč Evropou nedotknutelnými.

Také proto se ve všech mainstreamových článcích, které se o zrůdnostech znásilňovacích gangů zmíní, neuvádí základní fakt a vlastně i důvod toho, proč se tak děje: islám. Neuvedou, že se jedná takřka výhradně o muslimy a jejich oběti jsou bílé nemuslimky. Jediné, co napíšou, je to, že se jedná o pachatele asijského původu. Jenže Asiaté jsou i Číňané, Japonci, Vietnamci a mnohé další národnosti, které v žádném případě islám nevyznávají. A nejsou ani členy těchto gangů. Nejvíce členů je pákistánského původu, ale najdou se mezi nimi i Afghánci, Iráčané, Syřané, Somálci a další.

Titulek tohoto článku by byl ve Velké Británii, ale i v mnoha dalších evropských zemích zcela nepřípustný. Politická korektnost mainstreamu nedovoluje přiznat, že v případě znásilňovacích gangů je hlavním “motorem” jejich konání islám, respektive Korán. To nikdy nepřiznají oni ani žádný jiný evropský mainstream. Tommy Robinson řekl na rovinu, co za útoky gangů stojí, jaký je původ pachatelů. Právě proto se však stal personou non grata. Dnes se jeho jméno nesmí na Facebooku ani zmínit.

Bohužel, se přístup k muslimům nezměnil ani po Brexitu. Britská vláda se tedy zcela zřejmě připravuje na budoucí chalífát, jinak si nelze jejich jednání vysvětlit. Nejen, že přijímá i v období nouzového stavu invazisty z řeckých táborů, ale také současná vláda, podobně jako předchozí, se zaštiťuje politickou korektností a ani petice občanů je nepřiměla oficiálně zveřejnit etnicitu členů znásilňovacích gangů. Minulá vláda řešení muslimských znásilňovacích gangů zametala pod koberec (ostatně, co čekat od ministra vnitra – muslima) a tato v tom nyní – bohužel – pokračuje.

Je jasné, že islámský vliv je v západních zemích mnohem větší, než kdo jen tuší. Myslím, že představu o etnickém složení si lze udělat velmi dobře i z těchto obrázků, na nichž se můžete na některé z násilníků podívat. Z celkového počtu jde však skutečně jen o hrstku.

Etnicita se v Británii uvádět nesmí. Ale přesto obrázky hovoří za vše.

 

 

 

 

(Visited 831 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Tak co jsem takhle četl na netu,tak zrovna ten jejich muslimskej ministr vnitra se s muslimskými kriminálníky zrovna moc nemaže-jenže se s nimi serou všichni ostatní včetně bělošských policajtů a soudců

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *