Takto vypadá švédská matka tří dětí a její sestra po multikulturním obohacení

Napsal
Sdílet článek

Takřka denně nacházím spoustu případů multikulturního obohacení švédských občanů, kteří jsou prakticky neustále vystaveni nebezpečí útoku místních muslimských gangů. Je toho tolik, že i z toho mála, co vyjde na světlo světa, nelze zveřejnit vše. Někdy se však stane, že vetřelci obohatí i občany, kteří jsou zásadními odpůrci multikulturní společnosti, takže se neostýchají svěřit se svým nepříjemným zážitkem na sociálních sítích či v posledním zbytku alternativních médií, která ještě ve Švédsku fungují. A dokonce se ani nebojí v totalitním Švédsku vyzvat ostatní, aby jejich příběh šířili.

24letá Rebecca Andersson a její sestra byly brutálně zbity členy přistěhovaleckého gangu v centru Uppsaly v noci na sobotu, kdy byly i s jejich manžely na cestě domů z restaurace. Nyní mladá matka tří dětí mluví o incidentu v příspěvku na Facebooku.

V pátek večer si Rebecca Andersson a její manžel Fredrik zařídili pro děti hlídání  a šli spolu s Rebečinou sestrou a švagrem do restaurace v Upsalle. Ale když byli na cestě domů, byli brutálně napadeni příměstským gangem. 

“Jen jsme hráli shuffleboard a pak jsme šli domů. Já se švagrem jsme šli trochu pozadu a povídali si a dívky šly vpředu a také si spolu povídaly” řekl Fredrik Andersson, manžel Rebeky.

Ženy se pak potkaly s mužem, který mluvil do telefonu a pak na ně začal sprostě pokřikovat. Když se ženy ptaly, proč jim nadává, muž se stal agresivním. “Mlátím holky a pocházím z Gottsundy,” odpověděl muž. Pak na ženy zaútočil.

“Bil nás, kopal a dupal po nás, po těle i po hlavě,” napsala Rebecca na Facebooku. Fredrik se švagrem spěchali dopředu zasáhnout proti násilníkovi, ale pak, během minuty, přišly násilníkovi další posily z předměstí. “Pak za námi vyšli z auta tři nebo čtyři lidé, kteří si stáhli opasky a šli po nás, po manželích,” říká Fredrik. Podle Fredrika se jednalo o členy gangu, mladíky okolo dvaceti let, kteří měli přistěhovaleckou minulost, pravděpodobně z Blízkého východu.

Podle serveru, který ve věci kontaktoval policii, ta konflikt, ke kterému v sobotu v noci v Uppsalle došlo, potvrdila. “Dvě ženy byly napadeny, krvácely z hlavy, jedna z rány v levém obočí, jedna měla i úraz na čele, trpěly po kopancích do hlavy závratěmi. Jedna byla také okradena”, prohlásil zástupce policie.

Policie také potvrdila, že nedaleko místa činu zadržela dva podezřelé muže, nicméně nejsou si jisti, že se skutečně jedná o pachatele. 

V případě těchto napadených dvou švédských párů se zcela jistě nejedná o vítačskou většinu. Povzbuzující je, že se jedná o mladé lidi, pak by zde mohla být nějaká naděje, že se začíná tato nejmladší generace konečně probouzet.

Velkou odvahou je i Rebečina výzva na FB profilu, ve které píše, aby lidé informace o napadení co nejvíc šířili dál, aby bylo vidět, co má jejich vláda, která podporuje neomezenou invazi, na svědomí.

Je znát, že si konečně začínají Švédové uvědomovat v čem žijí. Otázka je, zda nakonec není pozdě. Pak je možné, že tyto mladé páry i s dětmi časem ze Švédska emigrují. Nebo se naopak pokusí získat na svoji stranu více mladých Švédů, kteří stejně jako oni pochopí, že Švédsko se musí od základů změnit.

A začít se musí s těmi nahoře, což minimálně napadená Rebecca, jejíž FB příspěvek začíná slovy: “Švédsko nebylo nikdy bezpečnější, děkuji, Löfvene”, očividně pochopila.

(Visited 5 743 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *