Takto zřídili členové BLM a Antify černocha, který podporuje Trumpa

Napsal
Sdílet článek

Tak jsem si opět vzpomněla na naše stupidní fotbalisty, kteří nedávno aktivisticky poklekli, čímž ztrapnili sebe i celý národ. Nyní se opět potvrdilo, že jen podpořili nenávistnou bojůvku, které jsou dokonce i černoši ukradení, pokud nemají ten správný politický názor. Tedy znovu se ukazuje, že jak Antifu, tak BLM režírují US demokraté, potažmo tzv. Deep state.

Během demonstrace za svobodu projevu v San Francisku byl aktivista svobody projevu Philip Anderson napaden násilníky z Antify a Black Lives Matter, když protestoval před ústředím Twitteru. Incident vyústil vyražením dvou Andersonových předních zubů.

Poté, co mu vyrazili zuby, Twitter smazal Andersonův účet ze sítě. Je ironií, že Anderson a jeho skupina byli přítomni na Twitteru, aby protestovali proti cenzuře tohoto giganta sociálních médií a proti jejímu rozhodnutí cenzurovat článek New York Post o Bidenových e-mailech a o potenciálním spojení Bidena s korupcí energetické společnosti Burisma.

Svědci potvrdili, že útok, ke kterému došlo v sobotu pozdě odpoledne, nebyl vyprovokovaný a že Anderson byl terčem útoku pro svůj aktivismus za svobodu projevu.

„Antifa na mě bez důvodu zaútočila. Tito lidé jsou rasističtí teroristé, ”napsal Anderson na Twitteru předtím, než byl smazán.

V minulosti se Anderson zúčastnil několika shromáždění ve snaze uklidnit násilné davy a vyzvat příznivce Antify a BLM, aby skončili s násilím. Poté, co mu nyní člen BLM vyrazil zuby, Anderson prohlásil:

„Vyrazil jsi Černochovi zuby. Vyrazil jsi mi zuby. Ale tady říkáte, že na černých životech záleží. To nedává smysl.“

Akce začala jako demonstrace svobody projevu malé skupiny příznivců Trumpovy administrativy, kteří chtěli protestovat proti cenzuře na Twitteru a dalších sociálních sítích. Protest, který se konal před ústředím Twitteru na náměstí OSN, byl narušen více než stovkou protestujících členů Antify a BLM.

Anderson není zdaleka jediným aktivistou, kterého v USA Antifa napadla v poslední době. Isabella DeLuca, podporovatelka Trumpa a ředitelka terénní organizace Republikánů pro národní obnovu, byla napadena příznivci Black Lives Matter a dalšími krajně levicovými aktivisty. Po napadení musela být žena hospitalizována.  K útoku došlo jen proto, že držela vlajku podporující Trumpa.

Takže (ne)vážení fotbalisté, kohopak jste vlastně podpořili? Zcela zřejmě organizaci, která je nejen rasistická, ale má především jasné politické zadání, čímž se ovšem netají. Stejně, jako už opakovaně dala najevo, že jim záleží jen na těch černoších, kteří projevují dostatek nenávisti k bělochům a – samozřejmě – volí Bidena.

Pokleknutí je tak nejen podporou protibělošského rasismu, rabování a ničení, ale také jednoho jediného politického názoru. A politika rozhodně do sportu nepatří. To si jednou provždy zapamatujte…

5/5 - (5 votes)
(Visited 240 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *