Tanečky

Napsal
Sdílet článek

Mých dnešních slov nebude příliš, avšak budou jistě k pochopení. Co se v době kdy nám hoří koudel u prdele (omlouvám se za ten výraz, ale tak to je) prioritně řeší na naší politické scéně? Máme tu po pár snad i hodinách další z politických tanečků. Z kola ven jde pan Petříček. Jestli jeho taneční kroky byly jen neohrabané nemohu posoudit, neboť do tanečních jsem chodila již dávno a to nikoliv z vlastní touhy, ale kvůli přání mojí mamky. Podřídila jsem se, protože jsem musela autoritu – matku – poslouchat. Do jisté doby.

Připadá mi to podobné na naší politické scéně, ve vztahu nadřízeného (tam vnímám toho nejnadřízenějšího pouze jednoho, a jméno ani funkci uvádět nebudu, mnozí ví) a jeho podřízených. Těch jen absolutně poslušných a těch, kteří si dovolí projevovat i svůj názor. Špatný? Dobrý? Prostě jiný!

Šéfdirigent naší republiky nemá zájem, abychom tančili naši českou polku, ale jeho taktovka je nastavena na tanec kazačok.

P. S.

Je to jen můj dojem. Je to jen můj dojem?

  • MAJKA DUBOVÁ
(Visited 100 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Tomáš Petříček byl jeden z těch nejhorších. ČSSD ho odvolala jenom pro to aby měla víc jak 5% v parlamentu.Mnoho levicových voličů ČSSD přejde ještě k marxističtějším pirátům.Původní volič ČSSD důchodce nebo dělník tak to hodí radši ANO.Je sice fajn že je Petříček odvolaný ale ta škoda co způsobil je nenapravitelná.Třeba že se postavil proti Alexandru Lukašenkovi nebo že považuje území Krymu za okupované.Takřka každé jeho prohlášení bylo silně pro EU a protivlastenecké. Nedělám si iluze že ten další ministr bude nějaká výhra ale dá se předpokládat že bude dělat menší ostudu.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *