Technologičtí tyrani z Kalifornie už definitivně zešíleli…

Napsal
Sdílet článek

Technologičtí tyrani z Kalifornie už definitivně ztratili jakýkoli náznak zdravého rozumu. V divokém záchvatu nenávisti ničí vše co jim přijde pod ruce a ruší tak poslední možnosti, jak vše vyřešit v klidu. Pro řešení sporů a zlepšení vzájemného porozumění je totiž potřeba dobrá komunikace, a tu aktuálně naprosto demolují.

Jen v průběhu několika desítek hodin proběhly mimo jiné následují akce:

 • Trump byl kompletně zablokován prakticky ve všech službách, které sídlí v Kalifornii – Facebook, Instagram, Snapchat, Twitch…
 • Vaporizována z internetu byla za „wrongthink“ i spousta dalších lidí – generál Michal Flynn, předseda představenstva Breitbart novin Steve Banon, šéf Parleru, právnička vyšetřující volební podvody Sydney Powell a desetitisíce dalších – ví se to mimo jiné proto, že ti, na které ještě fašistické kladivo nedopadlo, vidí jak jim mízí uživatelé po desetitisích
 • Twitter zabanoval nejen účet Donalda Trumpa, ale i oficiální prezidentský účet POTUS – poté, co Trump vyzýval své příznivce ke klidu, což vyhodnotili „dobrodějové“ jako „výzvu k násilí“
 • Tisíce dalších uživatelů byly vaporizovány z YouTube. Normální zprávaři a komentátoři už tam nezůstali takřka žádní, mizely opět i účty se stovkami tisíc odběratelů. YouTube ale masivně zviditelňuje CNN, MSNBC a další mainstreamové kanály, které vyzývají k násilí proti voličům Trumpa.
 • Reddit zabanoval komunitou tvořené obří fórum /r/DonaldTrump
 • Discord zabanoval server “The Donald” bez udání důvodu
 • Trumpovi i jeho podporovatelům byly absurdně zabanovány i obyčejné webové obchody v Shopify s merchandise zbožím
 • CEO Mozilly (např. Firefox browser) vyzývá k tomu, že vymazání oponentů jen z internetu je málo
 • CNN prý chce zrušit vysílací práva FOX News a milovníci Pravdy a Tolerance už začínají řešit, jak zablokovat rovnou i samotné domény „nevhodných“ služeb jako Parler, Gab, Minds atd.
 • Prudce rostoucímu Parleru „obránci demokracie“ z Amazonu zítra vypnout bez udání důvodu servery (Parler bohužel používá Amazon Servery; přesun na jiné servery je technologicky dost náročný a možná se to včas nestihne, takže bude možná velmi dlouhý výpadek a spousta problémů).
 • Google bez rozumného vysvětlení vaporizoval Parler z Google Play a brzy mobilní aplikaci zakáže i Apple a aplikaci vám bez dovolení smaže i z vašeho vlastního telefonu. (ostatní svobodné platformy už byly technologickými tyrany z obchodů odstraněny dříve)
 • Mezitím – na Twitteru, Facebooku apod. v pohodě zůstavání zprávy podporující vypalování obchodů, vraždy a násilnosti (pokud je páchá ANTIFA a BLM), dětskou pornografii, výzvy k vraždám republikánů nebo k jejich poslání do koncentračních táborů apod.

Samozřejmě všechno je to jen shoda náhod a kalifornské společnosti se rozhodně nechovají jako KARTEL ZLOČINCŮ – ten kdo to tvrdí je jen bláznivý konspirační teoretik. Čestně!

5/5 - (9 votes)
(Visited 459 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *