Těhotný babochlap a změna pohlaví na přání

Napsal
Sdílet článek

Není možné si nepovšimnout, že se v posledních letech doslova roztrhl pytel s případy operativních změn pohlaví a to nejen u dospělých, ale dokonce už i u dětí a to i v poměrně ranném věku. Doba tomu ostatně přeje, protože všechny menšiny jsou dnes adorované a protěžované a to v celém tzv. “pokrokově-liberálním” světě. Na vysokých školách vyrůstají genderoví inženýři, jejichž jediným úkolem je vymýšlet nová pohlaví (tak mne napadá, proč je stále ve sportu jen kategorie muži – ženy a ne 100 pohlaví??) a ve všech zemích EU je na základě direktiv Bruselu změna pohlaví zcela zdarma.

Na těžce nemocné děti se tedy mnohdy dělají sbírky, protože léčba život ohrožujících nemocí se mnohdy z pojištění nehradí, nicméně na operaci pro ty, kdo mají zájem o změnu pohlaví, se peníze v kasách pojišťoven najít musí. A to počty podobných případů rostou. Ostatně, jedná se o jakousi módní vlnu, čemuž nasvědčuje i fakt, že podobné bizarní případy, jako je ten, o kterém se chci zmínit, jsou dnes již prezentovány jako cosi přínosného a následováníhodného.

Dalším případem, který nám v poslední době s nadšením představila média tak byl případ dvou takto přeoperovaných individuí, která spolu čekají dítě. Nevím ovšem, o jaká z asi 100 pohlaví se jedná, tudíž ani netuším, jaký rod v jejich případě používat. Ostatně, OSN nás nejspíš svým novým slovníkem již připravuje na to, že podobných bizarních individuí budeme na ulicích potkávat stále víc. Proto nám vymýšlí genderově neutrální slovník.

Jedním takto přeoperovaným individuem je Danny Sultana, což je entita narozená jako muž, který se nechal částečně přeoperovat na ženu. Dnes se dokonce živí jako modelka. Esteban Landrau, který se narodil jako žena a nechal částečně přeoperovat na muže, je nyní partnerem toho prvního čehosi (muž, žena, 50. pohlaví???). Bohužel, není mi známo, jak mám tyto entity nazvat, příručku OSN nemám k dispozici. Stejně tak neznám zpaměti všech zhruba sto pohlaví.

Nutno podotknout, že obě dvě entity neurčitého pohlaví si nechaly svoje pohlavní orgány, takže těhotné je nyní to, co vypadá jako chlap, jen mu něco dole chybí, zatímco to, co zdánlivě vypadá jako žena, má stále dole cosi navíc. Co asi vyroste z dítěte dvou podivných, pohlavně pro laika jen stěží definovatelných entit?

Právě snaha propagovat podobné případy a také před časem zavedená praxe, kdy se podobné zákroky plně hradí ze zdravotního pojištění – a to v celé EU, včetně ČR – ukazují, že změna pohlaví není jen nějaká úchylka tak, jako tomu bylo dřív, ale jde o systémem protlačovanou záležitost, která se má stát normou. Dává-li  systém přednost hrazení podobných operací z veřejného pojištění před hrazením léků či operací velmi těžce nemocných lidí, pak se jedná o systém zvrácený.

Je mi úplně jedno, jak se kdo cítí a co ze sebe udělá. Ať se klidně nechávají úchylové přeoperovat na ovci nebo kachnu, bude-li  to někdy možné. Je to jejich věc. Ale podobné úchylky by neměly být adorovány, protlačovány a už vůbec ne hrazeny z peněz nás všech, kdo musíme povinně do zdravotního systému přispívat.

(Visited 394 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *