Telefonní operátor

Napsal
Sdílet článek

Také jste měli někdy pocit, že váš telefonní operátor je pěkný šmírák? Že si platí nějakého nespavce, kterého moc a moc štvou ti, kteří mohou v noci klidně a spokojeně spát?

Můj operátor takového borce jistě má. Proč ten borec má spadeno na mě a budí mě? Manžel má operátora stejného – a toho nechá spát. Zajímavé! Nespavec – borec – měl na mě nějaký čas asi pifku a můj spokojený noční spánek mu nějak vadil. No považte! Když mi, třeba málo minut k půlnoci, pípne SMS. Vzbudím se a jdu se podívat – kdo z rodiny, známých, potřebuje moji pomoc. Jenže to jsou SMS od borce a sdělení asi taková – dobijte si kredit, využijte naši super bezkonkurenční nabídku jen pro vás, platnou už jen pár minut. Párkrát jsem mu skočila na špek. Prostě vstala z postele, přečetla zprávu, a pronesením několika peprných slov na jeho adresu, jsem ho – toho borce , poslala do hajzlu (jo, jo až tak) a šla si zase lehnout. Jenže ne a ne už usnout. Dvě hodiny a už jsou tři, oveček jsem napočítala víc než tisíc. Pořád je tma tmoucí, slunce má ještě hodně času do východu a tak raději vstanu, co se budu v posteli převalovat a poslouchat manžela, který mi ze spaní řekne – spi, co se tu pořád vrtíš.

Jednoho dne, po opět jen z části prospané noci, jsem se rozhodla, že takhle to dál nepůjde a s operátorem (bože než se dostane člověk do přímého hovoru s někým živým na tom druhém konci „aparátu“ ) jsem si pohovořila . Hovořila jsem jen já . Podala jsem si ho! Chudák ten člověk na infolince. Od té doby mi půlnoční SMS nechodí a já krásně a klidně spinkám až do rána.

P.S. Borec mě opustil – asi si našel jinou. Tak ať!

MAJKA DUBOVÁ

(Visited 149 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *