Teprve čtrnáctiletý muslim byl před týdnem zatčen v Británii za přípravu teroristického útoku

Napsal
Sdílet článek

Již dlouho zde upozorňuji na fakt, že muslimové jsou odmala vedeni k nenávisti ke všemu nemuslimskému, již malé děti se učí podřezávat krky a mezi členy různých teroristických bojůvek je spousta nezletilců.  Ostatně, v islámu je každý dospělý už ve 12 letech a učit se být tím “správným muslimem” ovšem musí už od momentu, kdy začne vnímat.

Proto mne nijak neudivilo, že byl minulý týden v pátek ve Velké Británii zadržen teprve čtrnáctiletý muslim za přípravu teroristického útoku. Dnes se má dostavit k Westminsterskému soudu. Hampshirská policie vydala ve středu večer prohlášení, že na vyšetřování úzce spolupracovala s protiteroristickými policejními silami. Identita pachatele je samozřejmě vzhledem k jeho věku tajná.

V kontextu výše uvedeného připomínám, že jen v posledních dnech jsem upozornila třeba na dva muslimské, teprve osmnáctileté recidivisty z Německa, z nichž každý z nich měl již velmi bohatý trestní rejstřík. První zatčení zaznamenali již ve 12, resp. 13 letech.

A podobných případů je jako máku. Pro osvěžení paměti sem přidávám i poměrně známé video, které ukazuje, že třeba na Blízkém východě prochází vojenským výcvikem už velmi malí chlapci.

Někteří kolaboranti by nám sem velmi rádi přivedli  muslimské “sirotky”, většinou o poznání starší, než jsou ti na videu. Muslim je nebezpečný v každém věku, ve kterém již udrží zbraň v ruce, to je třeba si velmi dobře uvědomit.

“Sirotci” z řeckých táborů, které si nedávno do svých zemí přivezli třeba Němci, byli většinou v pubertálním věku, tedy v některých muslimských zemích se může jednat o již velmi zkušené džihádisty.

Co myslíte, že asi vyroste z těchto dětí??

 

 

 

 

 

 

(Visited 1 029 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *