Termální lázně v Duisburgu zakázaly příliš těsné bikiny, neboť to pohoršuje některé jejich hosty

Napsal
Sdílet článek

Všímáte si, jak se poslední dobou doslova rojí případy, kdy začíná vadit běžné evropské oblékání žen? Ke kolika útokům na dívky v minisukních už došlo nejen ve Francii, ale třeba právě i v Německu? Mainstreamová média sice tyto útoky odmítají spojit s tím, s čím zcela jasně souvisí, nicméně všichni moc dobře víme, co za tím stojí. Nebo možná – lépe řečeno – kdo. Jsou to samozřejmě muslimové, pro něž je podobné oblékání zcela nepřípustné.

Vzpomínáte si na nedávnou polemiku, která rezonovala i našimi médii o tom, zda povolit na plovárnách a krytých bazénech burkini? Většina lidí poukazovala – zcela správně – na to, že mnohde jsou mužům zakázány šortkové plavky – údajně kvůli hygieně – tedy ze stejného důvodu by měly být zakázány také burkini. U nás to nakonec zůstalo na rozhodnutí provozovatele daného sportoviště, ale v některých zemích burkini skutečně zakázali. I když se nakonec tento zákaz často nedodržuje.

Nicméně jsme v Evropě, takže zakazovat symboly islámu je jedině v pořádku. Mešity, burka, burkini, halal jatka a jiné atributy islámu by měly být už jen pro historickou zkušenost s touto nenávistnou ideologií, zakázány. To se však, bohužel, neděje.

Nakonec tak dochází k tomu, že se Evropané začínají přizpůsobovat muslimské menšině, která však dělá vše pro to, aby byla co nejdřív většinou. Nejinak je tomu v politicky korektním Německu.

Například v Duisburgu se provozovatel termálních lázní rozhodl, že v budoucnu by se už neměly v lázeňských prostorách nosit těsnější bikiny, protože to vadí některým rodinám, které lázně navštěvují. Přesně řečeno, v prohlášení lázní stojí:

„Jsme místem, kde se setkává mnoho kultur. Dosud povolené chování není vždy tolerováno všemi skupinami návštěvníků “.

Nesnášenlivost je z pohledu současné vládnoucí ideologie špatná jen tehdy, pokud ji rodilý Němec (resp. Evropan) uplatňuje směrem k některým sporným islámským zvykům. Pokud však netolerantní lidé nejsou Němci či původní Evropané vůbec, ale muslimové podobně, jako je tomu v Duisburgu, je situace úplně jiná. Tam je muslimskou nesnášenlivost ve jménu tolerance nutno prosazovat rychle, než se muslim naštve.

Další ústupky muslimům nám salámovou metodou pomalu, ale jistě, vnutí právo šaría. Postupně se do módy začne vkrádat zahalování, klasické bikiny či minisukně budou brzy de mode a burkiny a šátky se postupem času vnutí i nemuslimkám. O to jednodušeji se bude časem muslimům v jednotlivých zemích přecházet na právo šaría.

 

5/5 - (2 votes)
(Visited 1 272 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *