Terorista z Nice, tuniský vetřelec Brahim A., připlul před pár týdny na Lampedusu

Napsal
Sdílet článek

Jak jste možná zjistili i  z mainstreamu, tak útočníkem z Nice byl tuniský vetřelec Brahim Aoussaoui (21, viz titulek), který připlul na Lampedusu minulý měsíc. Může jít o jednoho z těch, jejichž videa kolují po internetu. Možná jeden z těch mnoha, kteří se natáčeli, vyhrožujíc nožem, což by se dalo ostatně poměrně lehce zjistit porovnáním videí s jeho podobou na titulku. Titíž invazisté, kteří šermují s noži před kamerou, pak byli přivítáni na italském ostrově Lampedusa.

Objevil se také první obrázek jednoho ze tří lidí zabitých během útoku v Nice, při němž byla dvěma obětem useknuta hlava. Jednou z nich byla starší žena, druhou muž na obrázku..

The male victim has been identified locally as Vincent L, a 45-year-old father-of-two who worked as sacristan of the church, and was killed inside the building
Vincent Loques, jedna z obětí džihádisty

Vincent Loques (45 let), byl brutálně zabit, když se připravoval na první mši v momentě, kdy na kostel zaútočil 21letý tuniský vetřelec Brahim Aoussaoui.

Předpokládá se, že Aoussaoui usekl nejprve hlavu asi sedmdesátileté farnici, která se při útoku modlila, přičemž poté smrtelně bodl druhou, asi třicetiletou ženu, která ještě stačila přeběhnout přes ulici, než zemřela na bodná zranění. Ozbrojená policie dorazila o 10 minut později a Aoussaouiho postřelila, než ho zatkla.

Jak jsem uvedla v předchozím článku, tak v Džiddě v Saúdské Arábii, byl bodnut a zraněn strážný před francouzským konzulátem.  Mezitím byli dva další muži zatčeni ve Francii – jeden nesl nůž poblíž kostela v Sartrouville, druhý se pokusil nastoupit do vlaku v Lyonu s nožem s dlouhou čepelí.

Policie také měla zmařit další islámský útok ve městě Avignon, když policisté zastřelili ozbrojeného muže poté, co odmítl odhodit zbraň. Později se však údajně ukázalo, že byl muž součástí krajně pravicového antiislámského identitářského hnutí. Francouzská média původně uvedla, že muž křičel „Alláhu Akbar“, což se mělo ukázat jako omyl. Jeho identita však zatím nebyla zveřejněna, což je poněkud podivné.

Nakonec tedy můžeme zkonstatovat, že došlo k několika útokům, ale muslim při nich nebyl zabit ani jeden. Tedy v případě, že je pravda to, co se říká o incidentu v Avignonu…

Aktualizace: Nyní je k dispozici i obrázek dekapitované starší Francouzky. Toto je tedy dílo příslušníka „náboženství míru“…

5/5 - (4 votes)
(Visited 436 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *