Slovanka: Těšíte se na multikulturní peklo? Piráti vám k němu najdou zkratku…

Napsal
Sdílet článek

Kdo už delší dobu sleduje články, tak si nemohl nepovšimnout, že tím hlavním, nač už delší dobu upozorňuji, je situace ve velmi rychle islamizovaných zemích Evropy. Proč se věnuji především právě tomuto tématu? Uvědomte si, že situace, která tu je nyní, nás má předem připravit na další formu totality, v niž budeme žít. Omezení pohybu, rovnostářství, nikdo nemá v budoucnu nic vlastnit, vše má být sdílené. Šílené plány, o nichž jsem psala ve svých článcích, které se věnují tématu Velkého resetu. Zatímco nyní se zavádí totalita pod rouškou údajné ochrany zdraví, časem dojde na omezení pod jinými záminkami, až se dopracujeme k právu šaría.

Od začátku ledna připlouvají každý den  lodě plné Afričanů – z 95% muslimů – do Itálie nebo na Kanárské ostrovy. Skutečně, dokonce i nyní, v zimě, je to každý den. Z Kanárských ostrovů dopravuje španělská vláda muslimské vetřelce na evropskou pevninu.  Do pohybu se daly i davy muslimů z oblasti Středního a Blízkého východu a prochází přes Balkán dál do Evropy. Miliony muslimů již v Evropě dávno jsou.

Každý den, každou hodinu konvertuje jeden Němec a jeden Francouz k islámu. To je 24 nových muslimů z řad Evropanů denně v jedné jediné zemi. Porodnost Evropanek je někde kolem 1,5 dítěte, muslimky je v porodností značně předehnaly, nyní má muslimka v Evropě zhruba 6 dětí. Demografie hovoří jasně, brzy nás přečíslí. V Bruselu, symbolu islamizace, která je řízena právě z EU, je nejčastějším jménem novorozenců Mohamed, Mohammed a Ahmed. To je ten proklamovaný multikulturalismus, který ve většině zemí podporují socani a zelené partaje (u nás Piráti).

Piráti jsou  nejsystémovější stranou v našem Parlamentu. Tedy chcete-li, jsou něco jako byla v minulém režimu KSČ.  Strana, velmi poslušná režimu, do puntíku dodržující instrukce svých loutkovodičů. Když někdy slyším nebo čtu rozhovor s některým z pirátských eurosvazáků, vybaví se mi díky jejich rétorice doba tak 40 let nazpět. Tehdy by seděli tito čelní představitelé kovaných eurosoudruhů Pirátů na ÚVSSM nebo ÚVKSČ. Prorežimní kádry, kovaní soudruzi, sloužící systému.

Před pár dny jsem četla diskuzi pod nějakým článkem, kde se psalo o údajných preferencích Pirátů, kteří by prý volby – pokud by byly nyní – vyhráli. V diskuzi u článku se vyjadřovali i voliči Pirátů a jediné, co z nich přímo čišelo, byla absolutní politická negramotnost. Měla jsem možnost s nějakými dalšími voliči Pirátů hovořit i dřív a jak jsem zjistila, tato negramotnost se doslova prolíná jejich voličstvem – troufám si tvrdit – tak z 80%.

Jediné zdroje jejich informací jsou mainstreamová média a pirátské stránky. Tragické!! Neznají fakta, netuší, jak Piráti hlasují, k jaké politice se hlásí v Bruselu či jakou ideologii podporují. To tuší tak 20% jejich voličů, kteří ovšem podporují totéž. Ty samozřejmě za politicky negramotné nepovažuji. Jde o různé exponenty neziskovek, rádoby celebrity a různé LGBT a promigrační aktivisty.

A nyní opět odbočím – zdánlivě zcela mimo – do Švédska. Čtu nejen jejich média, ale překládám si také komentáře běžných Švédů, uvedené pod články. Jeden komentář mne velmi zaujal. Víte proč? Protože na tentýž komentář jsem narazila třeba i na německých diskuzích. Je to komentář, který zcela jasně vyjadřuje právě onu politickou negramotnost drtivé většiny občanů. A je celkem jedno, odkud jsou. Věta, která mne zaujala zní:

” Jak je možné, že jsme se islamizovali, když ani jedna ze stran, které nám dosud vládly, neměla ve svém programu islám?”

Ano, přesně tento komentář jsem zaznamenala na alternativních médiích v Německu i Švédsku a nejspíš by se objevil i jinde. Napsali to ti politicky gramotnější voliči, dříve ovšem zcela negramotní. Nikdo jim nesliboval islám, ale nakonec ho obě země mají mnohem víc, než si většina lidí přeje. Islám nemá – mimo čistě islámských stran – ani jedna strana v programu. Přesto své země vlády, které tam vládly v posledních desetiletích, islamizovaly. Zasloužily se o to, že se z mnoha městských čtvrtí staly no-go zóny. A ty se časem rozšíří i dál, za pár let zaberou celá města, pak okresy, …. Nakonec si zcela demokraticky nastolí právo šaría.

Která politická strana v uvedených zemích slibuje právo šaría? Ani jedna, že? Jistě, ale všechny dělají maximum pro to, aby jednou toto právo bylo zavedeno.

Piráti (a nejen oni) jsou totéž. Nemají v programu vítání muslimských vetřelců. Proč? To nemá NIKDO. Ani jedna evropská politická strana, vyjma stran islámských. Mají tam však například multikulturalismus. A to je totéž. Nebo rozmanitost, diverzitu. A to je také totéž. Piráti jsou v EP ve frakci Zelených. Patřili k těm, kdo podpořili nechvalně známou pašeračku muslimských invazistů Racketeovou a vestoje jí tleskali. Ano, přesně tomuto individuu, které pomáhá přivážet do Evropy ty nejhorší kriminálníky, tleskali. Piráti byli v EP také jedinou politickou stranou z ČR, která hlasovala například pro neomezenou migrační dálnici.

Piráti hlasují v EP soustavně promigračně, o některých hlasováních nejen Pirátů, ale i dalších probruselských stran (hlavně TOP0,09, STAN, KDU a ANO) jsem psala detailněji už zde. Piráti patřili také k těm stranám (ODS, TOP0,09), které podporují Šojdrovou, potažmo KDU ve snaze dostat sem muslimské džihádisty pod pláštíkem údajného dovozu syrských sirotků z táborů v Řecku. Věří-li někdo, že jde o malé děti, pak si o IQ takového člověka mohu myslet cokoli. Malé dítě bez doprovodu nikdy ze Sýrie či Afghánistánu do Řecka nedojde. To si může myslet jen člověk chabé mysli.

Tyto nezletilce bez doprovodu si nabírají jiné země, přičemž například ve Francii jsou tito údajní nezletilci nejčastějšími pachateli pouliční kriminality v Paříži. Navíc, většina jich přichází bez dokladů, které pro jistotu po cestě zahodí. Ve skutečnosti samozřejmě ani nezletilí nejsou. Právě za jejich přijímání se bije Šojdrová a Piráti patří k těm, kdo ji v její snaze podporují.

Piráti tedy muslimskou invazi podporují, jsou na to doložitelná fakta. Jde o jejich hlasování ve Sněmovně, ale především v EP, kde se k migračním a azylovým záležitostem hlasuje o něco častěji. Ostatně, není to zase tak dávno, kdy se předseda Pirátů ukázal na demonstraci obalený vlajkou radikální ultralevicové Antify pod transparentem “Uprchlíci vítejte”.

Pirátských představitelů, kteří invazi nepokrytě podporují je víc, kdo chce, zdroje si najde. Ovšem to samozřejmě političtí negramotové neumí. Ti umí pouze psát do diskuzí nesmysly o tom, že v programu nic takového nemají. Tedy opět se vracím k tomu, co jsem psala výše. V zemích jako Francie, Švédsko, Velká Británie, Rakousko, Belgie nebo Německo neměl vůbec nikdo ve svém programu islamizaci či islám. NIKDO, vůbec nikdo. Tyto země se však právě díky dlouhé roky voleným vládám islamizují.

V programu to žádné strany neměly, avšak celé roky dělají maximum pro to, aby bylo v jejich zemích stále méně bezpečno. Už dlouhé roky pomáhají šířit nenávistný islám. Nedělám si žádné iluze a vím, že i další probruselské strany, kterých je v našem parlamentu 8 z 9, půjdou stejnou cestou už jen proto, že si to tak žádají v Bruselu. Piráti jsou ovšem těmi, kdo nás do stejného svrabu, v jakém je nyní například Švédsko, dovedou poměrně rychlou zkratkou.

 

 

 

 

(Visited 885 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Bohuzial Slovensko vas predbehlo s Matovicovim teamom.
    Ten popis plati 1:1 pre obe politicke zoskupenia neandrtalcov.
    Drahi priatelia Cesi, mate este cas nadej nezasamovrazdit sa dosledkom zlej volby …

    1. Hlásím, že v protektorátu B. und M. stále ještě trvá vůle pokračovat ve hře na demokracii. Ale už tomu dochádza dych. Čakáme na noty z Moskvy,… Brusele,.. eh, čo to vraviem, Berlína a Washingtonu.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *