JANE K.: Testy na koronavirus a čínská špionáž

Napsal
Sdílet článek

Existuje skutečné podezření, že Čína používá testy PCR ke shromažďování vzorků DNA nejen od Američanů, ale od všech lidí na celém světě. Koneckonců – totéž, co se děje v Americe, se děje v mírně pozměněném měřítku u nás i ve zbytku světa, jen o tom nikdo nekřičí, jako to dělají Američané.

Bill Evanina, bývalý šéf skupiny Protišpionážní jednotky (Counterespionage Group), varoval, že Čína chce získat kontrolu nad biologickými informacemi po celém světě. Shromažďují tyto informace, aby vládli světu a vnutili mu komunistickou diktaturu. Už nyní je pro nás nevýhodné, že veškeré ochranné vybavení proti koroně pochází z Číny. Velké množství léků se také vyrábí v Číně, spolu s dalšími nezbytnostmi, jak zdravotními, tak těmi, které jsou nutné k ochraně státu. Jednoho dne tedy můžeme zjistit, že jsme všichni masově závislí na drogách, že jsme se nevědomky stali závisláky a že Čína na nás tyto drogy postupně tlačila ve snaze zničit konkurenci a zmocnit se globální vlády.

Čína kromě mnoha dalších laboratorních a nemocničních zařízení také dodává přístroje a zařízení pro PCR testy. Navrhli Americe, že by ve Washingtonu D.C. postavili testovací laboratoře a prováděli testování. Totéž navrhli ostatním americkým státům a možná i evropským, ale evropské zpravodajské služby nám to dosud neřekly.

Je pravda, že mnoho výzkumných ústavů, velkých společností a stěžejních podniků je Číňany do velké míry infiltrováno ve snaze shromáždit jakékoli údaje. Čínská průmyslová špionáž bere vše, jen aby se nad nás vyšvihla a mohla nás jednoho dne ovládnout. Není to však jen Čína, existují i další vládychtivé národy, které se snaží dělat totéž, a proto je v tomto ohledu maximální opatrnost naprosto nutná. Naše současné „Evropské společenství“, kde nebude nic utajeno, kde nic nezůstane čistě národním majetkem, je spolehlivým návodem pro těžké problémy v budoucnosti.

Údajně podle výše zmíněného bývalého ředitele americké Protišpionážní jednotky existuje doslova boj o genetické informace, který je veden různými státy.

Společnost, která v Číně shromažďuje tyto zdravotní informace, se zaměřuje na genetický výzkum a nazývá se Pekingský genomický institut v Shenzhenu. Tato společnost velmi úzce spolupracuje s vedením Čínské komunistické strany a také s čínskou armádou.

Testovací tyčinky i do konečníku

V současné době zavádí v Číně testování koronavirů i do konečníku. Mnoho cestujících, kteří tam přijedou letadly, jsou velmi nepříjemně překvapeni, když je odvezou do hotelu, kde je otestují tímto nepříliš žádoucím způsobem. Nejen to, dálkovým cestující jsou vatové tyčinky strkány ještě do nosu, do krku, jsou podrobeni analýze slin a dokonce jim berou krev na další testy.

Číňané to vysvětlují tím, že informace z konečníku jsou mnohem přesnější při detekci přítomnosti koronaviru. Prý tento virus přežívá nejdelší ve střevech, takže tento postup je naprosto nezbytný. Doposud však neexistují žádné důkazy o tom, že by koronavirus mohl být přenášen z trávicího traktu. Někteří odborníci dokonce proti intervenci protestují a tvrdí, že takové extrémy jsou zbytečné.

Čínští občané také procházejí všemi těmito testy poté, co bylo zjištěno, že 9letý chlapec měl údajně korónu! Jeden jediný chlapec! Proto dnes tyto testy provádějí i na dětech. Lidé si všimli, že chlapci po takovém testu chodí velmi podivně, viz video ZDE. Vyvstává tedy otázka – testují je jen pomocí tyčinky do konečníku nebo provádějí na nich nějakou jinou operací? Někteří mají podezření na obřízku. Je ale vůbec možné, že by si toho nikdo nevšiml a nikdo by to nehlásil? A proč by vůbec takový zásah prováděli a bez souhlasu rodičů?

Musíme si uvědomit, že shromažďování informací z konečníku může sloužit úplně jiným účelům. Všichni máme ve střevech bakterii e-coli (Escherichia coli), která je součástí naší střevní flóry. Existuje mnoho druhů této bakterie a většina z nich je neškodná. Ale například e-coli ve stravě nebo když vnikne do močových cest, může způsobit vážná onemocnění.

Odrůdy, nacházející se ve střevech, jsou všeobecně prospěšné. Jeden typ e-coli produkuje vitamin K, který potřebujeme pro naše přežití; e-coli také brání tomu, aby nebyl střevní trakt převzat jinými, nebezpečnými bakteriemi.

Jde ale o to, že v každém z nás je e-coli bakterie zcela unikátní a může eventuálně sloužit jako další rozlišovací prvek, stejně jako naše DNA.

A tak mám trochu obavy, když přemýšlím o tom, jak předala pražská Primátorka Krnáčová čínskému prezidentovi symbolicky klíče od Prahy a Prezident Zeman s ním podepsal dohodu o spolupráci. Co bylo poté dohodnuto? Na co se to vztahovalo? Kde jsou výsledky nebo snad důsledky? A co znamenalo nabubřelé gesto předání klíčů od města? Něco takového není jen tak zanedbatelné. Znamená to snad, že jsme se dobrovolně vzdali do čínského područí?

Měli bychom pak velmi zlé pány!

  • JANE K.
5/5 - (3 votes)
(Visited 296 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *