To je tedy ten “Západ”, po kterém tak touží eurosoudruzi z demobloku??

Napsal
Sdílet článek

V západoevropských zemích se po vzoru USA ničí sochy údajných rasistů. Ušetřen nebývá takřka žádný běloch, skoro u každého najdou BLM “aktivisté”, Antifa a další jejich soukmenovci nějakou minulost, spojenou s rasismem. A i tehdy, když ji nenajdou, si ji alespoň vymyslí.

Byly tak strženy nejen sochy Churchilla, ale třeba i Jeffersona, Washingtona a mnoha dalších osobností. Některé sochy již nejsou na svém místě, jiné byly “pouze” posprejovány (jako například i socha Churchilla v Praze). Šílenci, ničící sochy, se nezastavili ani před osobnostmi, které žily před mnoha staletími, mnohdy stačila jako záminka k vandalismu skutečnost, že je zobrazovaná osobnost běloch.

Nicméně i v době, kdy padá jedna socha za druhou k zemi, další jsou poškozovány či alespoň zabaleny tak, aby běsnící davy nedráždily, došlo k odhalení sochy nové, která kupodivu – i když se jedná o bělocha – žádnému z BLM či antifáckých aktivistů nevadí. Socha byla odhalena v Německu v Gelsenkirchenu a jedná se – jak jinak – o sochu Lenina.

Po Marxovi tedy další čelní představitel marxismu, který byl odhalen za poslední dva roky v Německu. Jistě si všichni pamatujete na to, jak sochu Marxe odhaloval sám tehdejší šéf EK Juncker.

„Čas pro pomníky rasistů, antisemitů, fašistů, antikomunistů a dalších pozůstatků minulosti je pryč” prohlásila předsedkyně Marxisticko-leninské strany Německa (MLPD) Gabi Fechtnerová v triumfálním prohlášení. „Lenin byl předním myslitelem světového historického významu, raným bojovníkem za svobodu a demokracii”, prohlásila. Nový pomník stojí vedle velkého billboardu MLPD, který vedle stylizovaného obrazu Leninovy tváře hlásá: „Nedávejte antikomunistům žádnou šanci!“.

Tedy tímto se ptám eurosoudruhů z TOP0,09, ODS, KDU, STAN a dalších stran, které se tváří jako největší komunistobijci a zároveň velmi silně podporují co nejhlubší spolupráci s Německem a EU: “Jakpak se, vy komunistobijci, slučuje vaše adorace Německa, resp. EU se současnou politikou Německa, která naopak komunismus stále více adoruje?? Mnozí z vás sní o tom, být součástí Německa, jezdí na sjezdy landsmanschaftu. Jak je ale možné, že ze sebe zároveň děláte zaryté antikomunisty?

Nejsou náhodou naši eurosoudruzi ze stran, které tak silně touží po co nejhlubší EU integraci a adorují Německo, nyní poněkud rozpolceni podobně, jako sluníčkáři, podporující na jedné straně LGBT a na té druhé islamizaci? Není to poněkud schizofrenní – hrát si na kované antikomunisty a podbízet se zároveň zemi, která staví čelné představitele marxismu na piedestal??

 

 

(Visited 128 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *