To není film planeta opic, to jsou afričtí invazisté na španělském území (video)

Napsal
Sdílet článek

Možná i vám neunikla zpráva o tom, že Španělsko hodlá na svém území v jejich enklávách Ceuta a Melilla, sousedících s Marokem, postavit nejvyšší ploty na světě. Tedy takové ploty, které afričtí invazisté jen tak nepřelezou. Invaze z Afriky totiž v posledních měsících nebývale vzrostla a i podle záběrů si můžete povšimnout, jací přínosní „doktoři a inženýři“ z Afriky do Evropy přicházejí.

Ploty které mají být co nejdřív na neustále okupovaných územích postaveny, budou nejvyšší ploty na ochranu hranic na světě. Nové hraniční struktury by měly výrazně zvýšit účinnost stávajícího oplocení kolem dvou španělských enkláv na severoafrickém pobřeží, které je jen tři, někde přes čtyři metry vysoké a zakončené ostnatým drátem. Jejich výstavbu financovala vláda bývalého premiéra Luise Zapatera.

takto vypadá současné oplocení španělských enkláv

Aby se předešlo zraněním vetřelců, kteří by se mohli dostat na vrchol zdi, bude vybavena ocelovým válcem, který by měl také znemožnit přechod přes zeď. Projekt byl nyní odhalen poté, co dav asi 300 vetřelců ve čtvrtek ráno zaútočil na enklávu Melilla. Podle místních bezpečnostních sil se asi 50 invazistům podařilo vstoupit na španělské území, což také znamená, že se dostali na půdu Evropské unie. Podle úřadů vetřelci pocházeli většinou ze subsaharské Afriky. Už v dubnu přelezlo plot asi 250 vetřelců.

Od ledna dorazilo na španělské území různými cestami asi 11 500 invazistů, z nichž mnozí připluli lodí na Kanárské ostrovy. Španělské Kanárské ostrovy, které leží přibližně 100 kilometrů od západoafrického pobřeží, se rychle stávají špičkovou destinací vetřelců, navzdory nebezpečím spojeným s jejich dosažením.

Drtivá většina těchto afrických vetřelců jistě přísluší k některé z islámských bojůvek, jichž na území Afriky působí hned několik. Právě coby členové těchto bojůvek, které plení v oblasti centrální Afriky křesťanské vesnice, si mohli našetřit dostatek prostředků na cestu do Evropy. 

Navíc tito bojovníci jsou často neskonale krutější, než bojovníci ISIS, Talibánu či Al Kajdy, kteří operují především na území Iráku, Sýrie či Afghánistánu. Stejně tak je více než pravděpodobné, že většina z nich zapadne do již vytvořených kriminálních struktur v některé z mnoha evropských no-go zón.

 

5/5 - (3 votes)
(Visited 7 001 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

  1. Tak to je fajn že dělají větší ploty.Viktoru Orbánu to vyčítali a nakonec se to osvědčilo a dělá to čím dál tím víc států.Musíme si ubránit své hranice a svojí kulturu.Každý stát samostatně.Čmoudů je v Evropě víc než je zdrávo.Je na čase s tím začít něco dělat.

  2. Tohle je odvrácená tvář EU.Nynější stěhování národů je nedílnou součástí naší doby a ať to nazveme jakkoliv je to největší problém.Kam se hrabe studená válka dvou ideologických protikladných světů.Dnešní migrace zastaví ekonomický růst celé EU…

  3. Ale vždyť zločincům které jsme si zvoli li do EU parlamentu a exekutivy.. (Tu jsme nevolili), jde právě o to, aby bila rasa byla zlikvidována. Co je na tom genocidnim stavu nepochopitelného.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *