To není migrační krize, to je válka civilizací (videa)

Napsal
Sdílet článek

Veškerá pozornost Evropanů, snad vyjma Řeků, se nyní soustřeďuje výhradně ke koronaviru. Přitom na hranicích Evropy probíhá válka, která je válkou civilizací. Jedná se o válku islámu proti neislámské Evropě. Situace na hranicích Řecka s Tureckem se každým dnem přiostřuje. Pokud se podíváte na záběry z posledních nocí, zdá se, že se díváte na válečnou vřavu. Nejsou tam sice zatím desítky mrtvých, ale s tím, jak se situace vyostřuje, k tomu vše směřuje.

Vetřelcům, snažícím se dostat do Evropy, pomáhají jejich spojenci – Turci, kteří potřebují zaplevelit Evropu co největším počtem muslimů. Turecká armáda, která má být údajně naším, ale i řeckým spojencem (jaký oxymóron, uvědomíme-li  si, že Turci už dlouho okupují Kypr, s nímž jsou stále ve válečném stavu) nepokrytě napomáhá vetřelcům ve snaze dostat se na území Evropy..

Střety mezi migranty a řeckou policií, k nimž dochází často od chvíle, kdy Turecko na konci února začalo umožňovat invazistům překročit své území, dosáhly ve středu nové intenzity. Migranti během noci opět zaútočili na řecké důstojníky, tentokrát ale použili zápalné Molotovovy koktejly, které zapálily hraniční plot v regionu Evros.

Invazisté dostali slzný plyn od Turků, s jejichž pomocí ho házeli na řecké pohraničníky. Ti odpověděli stejně, po vzájemné potyčce se slzným plynem to vypadalo takto:

I přes tvrzení Turků a sluníčkářů o chudáčcích syrských uprchlících se zjistilo, že Syřanů jsou mezi vetřelci pouhá 4%, drtivou převahu mají Afghánci a Pákistánci, což jsou země ovládané právem šaría. Právě v těchto zemích jsou velmi časté vraždy ze cti, veřejné popravy či kamenování. Proti invazi těchto vetřelců je třeba se bránit, obzvlášť, když Erdogan tvrdí, že jich chce v první vlně vyslat do Evropy více, než milion.

V této situaci se některé evropské země rozhodly Řekům vyslat posily, jak můžete vidět na tomto videu:

Zatímco my jsme do Řecka vyslali pouhých 8 policistů, vzaly jiné země ochranu evropských hranic skutečně vážně. Příkladem nám může být třeba o něco menší Rakousko, jak můžete ostatně vidět i na záběrech z videa. Naši vojáci raději “bojují za Prahu” v Mali nebo v Pobaltí.

Za vše hovoří slova tureckého ministra vnitra Süleymana Soylu: „V určitém období dosáhne počet migrantů jednoho milionu”. Dále prohlásil:

„Evropa to nemůže vydržet, nezvládá to. Není to poprvé, co o tom mluvím. Vláda v Evropě se změní, jejich ekonomiky se zhorší, jejich akciové trhy se zhroutí,“ pochlubil se. „Nejsou si toho vědomi. Ať si dělají, co chtějí.“

K tomu už netřeba komentáře. Jen by mne zajímalo, kdy se Evropané konečně probudí a uvědomí si, že islám na náš kontinent nepatří, a že je zapotřebí proti jeho šíření bojovat jakýmikoli prostředky.

(Visited 581 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *