Tommy Robinson připravuje na sobotu protiakci britských patriotů

Napsal
Sdílet článek

Ten, jehož jméno se nesmí  ani vyslovit, spolu s Democratic Football Lads Alliance (DFLA) oznámili, že v sobotu uspořádají akci na obranu válečných památníků v Londýně. Plánovaná akce přichází jako reakce na řádění Antify, Black Lives Matter a jejich příznivců z řad britských sluníčkářů, kdy minulý víkend poničili a strhli pomníky po celé Británii. Tyto opovrženíhodné činy však ambice řádícího davu neuspokojily. Po událostech z minulého víkendu BLM a Antifa v rámci probíhající „kulturní revoluce“ zveřejnili seznam 60 takzvaných „rasistických soch“, které by rádi viděli svržené.

Očekává se, že Tommy Robinson a DFLA se připojí k britským vlastencům, vojákům z britských ozbrojených sil a vojenským veteránům. Společně budou bránit britské pamětihodnosti před gaunery, kteří by si nepřáli nic jiného, než vidět britské dějiny úplně vymazané. Probritští aktivisté se hodlají shromáždit u sochy Winstona Churchilla kolem jedenácté hodiny dopoledne.

V reakci na plánovanou akci řekl Ken Marsh, šéf policejní federace Met, britským médiím: „Tento víkend máme před sebou pořádnou bouři, máme naplánované protesty a teď Tommyho Robinsona a jeho agitátory.“ V centru Manchesteru se má v sobotu v 11:00 konat také demonstrace proti Antifě. Organizátoři demonstrací zvou na svoje akce patrioty bez ohledu na  barvu pleti, vyznání a orientaci, aby se zúčastnili toho, co má být pokojnou reakcí na nekontrolovatelné řádění a rabování BLM, Antify a jejich příznivců. 

Jak je vidět, tak alespoň v Británii už se odpůrci BLM, Antify a podobné verbeže dokázali dohodnout a začít proti tomu, co se po celém světě děje, protestovat. Je jasné, že proti demonstraci, kterou organizuje Tommy Robinson v Londýně, stejně jako proti druhé demonstraci patriotů v Manchestru, vyjdou do ulic ti, kdo dosud rabovali a řádili v ulicích britských měst. Demonstrace britských patriotů mají být poklidné, ale myslím, že už nyní je každému jasné, že svoloč z Antify  a BLM proti pokojným protestům vytáhne a bude mít snahu je narušit agresí.

A už teď je také jasné, že dojde právě na základě útoků agresivní Antify a jejich příznivců k potyčkám, které pak budou médii svedeny právě na demonstrace britských národovců. Ostatně, k útokům Antify a podobných bojůvek dochází v celém světě pokaždé, když demonstruje někdo, kdo se nehodí současnému režimu. Ať už je to třeba Pegida v Německu nebo jakékoli demonstrace proti migraci a islamizaci kdekoli v Evropě. Vždy je jistota, že tyto demonstrace Antifa  a podobná svoloč naruší. 

(Visited 196 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *