Tommy Robinson znovu pod hrozbou fatvy – muslimský fanatik mu vyhrožuje smrtí a jeho ženě znásilněním (video)

Napsal
Sdílet článek

Fatva je trest smrti, vyhlášený muslimy na toho, kdo urazí jejich lžiproroka Mohameda či uplatněný vůči tomu, kdo konvertuje od islámu. Sami jistě znáte více takových případů, asi tou nejznámější evropskou fatvou je vyvraždění části redakce francouzského satirického časopisu Charlie Hebdo. Tommy Robinson je disidentem dnešní doby, na sociálních sítích nesmíte jeho jméno ani zmínit. Rozhodl se totiž jít proti islamizaci vlastní země, upozornil na činnost znásilňovacích muslimských gangů a vše zmedializoval. Do té doby pečlivě utajované případy, zametané pod koberec, tak vyšly najevo jen díky jeho neúnavné práci.

Muslimové, obzvlášť pak ti britští, mu tudíž samozřejmě nemohou přijít na jméno. Je to totiž právě on, kdo upozorňuje na zrůdné praktiky pákistánských pedofilních gangů a islámu vůbec. A především to byl on, kdo poukázal na fakt, že za těmito zrůdnostmi stojí právě muslimská komunita.

Džihádista na videu vyhrožuje, že pokud vstoupí Tommy Robinson do Walsallu, tak ho zabije a jeho ženu znásilní. Video je z loňska, vyhrožování bylo nahlášeno policii, ale ta výhružky zcela ignorovala. O rok později se nic neudělalo. Mnoho členů islámské komunity změnilo město Walsall v no-go zónu pod právem šaría. Džihádista vyhrožuje zabitím Tommyho Robinsona a neustále odkazuje na Alláha, protože považuje za svou náboženskou povinnost zabít rouhače, který jde proti Mohamedovi. Šaría hlásá, že každý, kdo kritizuje Alláha a jeho posla, je odsouzen k smrti, to je to, co  tento džihádista říká.

Korán uvádí, že muslimové musí zabíjet ty, kdo „vyvolávají válku proti Alláhovi a jeho poslovi a vytvářejí v zemi neplechu“. „Ujistěte se, že nezbyl žádný rouhač a náboženství je vše pro Alláha“. Tyto citace z koránu a mnohé hadísy nastiňují skutečnost, že je povinností muslimů vraždit ty, kdo urážejí Mohameda.

Toto město se mění v místo, kde už platí výhradně právo šaría a v ideálním chalífátu je zakázáno hovořit o islámu kriticky. Džihádista také prohlašuje, že „najde Tommyho dívku a půjde do jejího pokoje po boku Alláha“. To je pro něj zjevně náboženský úkol. Korán také přikazuje, že muslimové mají brát ženy a dívky do zajetí a znásilňovat je. Následují tak cestu Mohammeda, který měl bílou sexuální otrokyni jménem Miriam, koptskou křesťanku.

Případ výhružek Tommymu Robinsonovi byl zameten pod koberec, aby se o něm nediskutovalo. Úřady a policie nedělají nic pro sledování tohoto potenciálního džihádistického teroristy. Radním pro tuto oblast je, bohužel, také muslim – labourista  Farhan Mazhar. Je tudíž logické, že v tomto případě stojí jednoznačně za muslimem, který výhružku nahrál. Tamní mešita také šíří nenávist vůči Tommymu Robinsonovi a prohlašuje, že ho musí zastavit na základě zákona o rouhání, protože zjevně hovoří o Mohamedovi jako o špíně.

Tommy Robinson jen řekl fakta, která se jim nelíbí. Jak dlouho potrvá, než se tento radikální, fundamentalistický džihádista rozhodne jít do vražedného běsnění? Už bude pozdě, tamní muslimy plně ovládané úřady a policie tomu nevěnují pozornost.  S největší pravděpodobností to nakonec dopadne tak, že vytáhnou kartu „islamofobie“ a prohlásí, že „islám je mírumilovný“. A samozřejmě odsoudí „krajní pravici“, ke které přiřazují cenzurovaného Tommyho Robinsona.

Tento případ je dalším důkazem, že ve Velké Británii už začíná mít přednost právo šaría před právem britským.

Na video džihádisty, který se rozhodl uvalit fatvu na Tommyho robinsona a jeho ženu se můžete podívat zde:

5/5 - (3 votes)

(Visited 344 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *