Totální idiocie americké CNN – namísto slova “žena” říkají “jedinec s děložním čípkem”

Napsal
Sdílet článek

Politická korektnost zakázala současným progresivistům mnoho jinak zcela běžných slov. Vzhledem k tomu, že dnes již máme údajně kolem stovky pohlaví (výčet některých z nich můžete najít v tomto mém starším článku)  je v jistých liberálních kruzích přísně zapovězeno používat slova “muž” nebo “žena”, aby se náhodou neurazilo i jiné pohlaví. Nedávno to byla dokonce OSN, kdo zveřejnil celý seznam slov, která by se již neměla používat.

Americká CNN měla před pár dny na programu pořad, ve kterém hovořili o testování na rakovinu děložního čípku. Aby tedy dodrželi politicky korektní mluvu, nařízenou už dříve OSN, použili místo výrazu “žena” výraz “jedinec s děložním čípkem”. Protože dělohu přece nemusí mít jen žena, že? Co kdyby se pak třeba urazilo některé ze 100 dalších pohlaví s tím, že má dělohu také, ale necítí se jako žena??

Bild

genderově neutrální výrazy, které OSN doporučuje používat namísto dříve běžných

Jak vidíte výše, tak v seznamu zakázaných výrazů sice slovo “žena” (woman) není, ale CNN zcela zřejmě patří k těm, kdo tvrdí, že nemenstruují jen ženy. Tedy stejně tak dělohu zřejmě nemají dle CNN jen ženy. Nebo je možné také to, že jedinec který má dělohu a dnes se cítí jako žena, se bude zítra cítit jako 50. pohlaví a pozítří jako 35. pohlaví. To je pak tzv. “fluidní jedinec”,  cítící se každý den jinak.

Dříve pro podobné případy jistě existovala nějaká psychiatrická diagnóza a zřejmě i skončili v některém příslušném specializovaném zařízení. Dnes jsou tito jedinci považováni za zcela normální a dokonce se jim podřizují už po staletí zavedené jazykové zvyklosti. Ještě zbývá podle toho upravit i kategorie ve sportu, přidat další veřejná WC či třeba šatny u sportovišť.

Pak se nebude cítit diskriminováno ani těch 100 pohlaví, jen bude zapotřebí pro příslušná zařízení mnohem větší podlahová plocha daných budov. Že by nová výzva pro pokrokové architekty?? wacko

PS:  A jak dlouho myslíte, že by trvala taková Olympiáda za účasti všech možných pohlaví???

 

(Visited 866 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *