Toto je naše území, dávají najevo Řekové na invazisty okupovaném ostrově Lesbos

Napsal
Sdílet článek

Jak jistě víte, tak nedávno si začalo Turecko nárokovat 23 řeckých ostrovů v Egejském moři. Jedním z nich je také ostrov Lesbos, který je v posledních letech sužován muslimskou invazí. Na ostrově a zejména pak v okolí největšího tábora Moria, dochází každodenně k nějakým incidentům. Invazisté ničí sady olivovníků, kradou domácí zvířata, napadají místní, rabují v jejich domovech, ničí a znesvěcují kostely, kradou  zemědělské plodiny na polích či ve stodolách a zakládají požáry.

Zřejmě právě v reakci na to, že se na ostrově chovají invazisté jako na dobytém území, ale i v reakci na Turecké vyhrožování vysláním dalších milionů muslimských invazistů a dobytím Řecka, se mladí z obce Agra rozhodli vytvořit z kamenů řeckou vlajku o ploše 500 m2.  Vlajka se nachází v oblasti Agia Theodora, což je jedno z nejvýraznějších míst ve vesnici, kam je z dálky dobře vidět. Skupině mladých pomáhali obyvatelé vesnice, kteří hradili výdaje na stavbu vlajky.

Jak známo, tak Turci už několikrát narušili výsostné řecké vody v okolí ostrovů, ale pravidelně narušují i vzdušný prostor nad ostrovy. Takže až příště poletí nad ostrovem Lesbos, přivítá je obrázek, který můžete vidět v titulku. Obrázek, který má naznačit, že Řekové jen tak svoji zemi výbojnému Osmanovi odevzdat nemíní.

 

(Visited 191 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. tak to je strašně krásný-ba co dím-to je přímo sluníčkový!!!! good
    Jen nechápu,jak jim to v boji s tím barevným muslimským dobytkem pomůže???!!Divím se,že si celý Lesbos nenakoupil mucholapky a nedoufal,že se na to ta černá muslimská hovada nachytají…

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *