Toto je reklama křesťanské norské univerzity. Přechází Norsko na chrislám?

Napsal
Sdílet článek

Papež Bergoglio je – jak známo – velkým propagátorem islámu. Zatímco jeho ovečky, denně vyvražďované v Africe a nejen tam ho nezajímají, muslimům olizuje nohy. V Norsku už jdou očividně v jeho šlépějích. VID – Vědecká univerzita v Norsku natočila reklamu na  školou pořádanou „rodinnou terapii“. Reklama ukazuje usměvavou čtyřčlennou rodinu, kde matka i velmi malá dcera nosí hidžáby. K nabízeným tématům patří „párová a rodinná terapie, poradenství, krizové řízení, vztahy“. Škola, která se reklamou prezentuje, vznikla  roku 2016 sloučením několika univerzit, včetně křesťanské.

Škola se prezentuje jako křesťanská a uvádí, že je to: „soukromá, akreditovaná vysoká škola zaměřená na vědu, podporovaná církevní nadací.“ Norská novinářka a velká kritička islámu Hege Storhaugová píše o inzerátu na svých webových stránkách. Přemýšlí, jak mohou být křesťanské hodnoty slučitelné s politickým islámem. „Neví snad vysoká škola s celkem 470 zaměstnanci a 4 800 studenty, že hidžáb je hlavním symbolem politického islámu a že islám vůbec nemá ke křesťanům kladný vztah? Naopak, islám od počátku bojuje proti křesťanství.“

Storhaug také tvrdí, že oblékat hidžáby malým holčičkám znamená, že neuznáváte sekularitu, kterou má Norsko reprezentovat. „Je také zřejmé, že mnohem častější nošení hidžábu malými dětmi v Norsku a západní Evropě je zároveň propagandou islámu. Čím více žen a děvčat nosí hidžáb, tím silnější je síla islámu projevující se v naší společnosti. A počty hidžábů na veřejnosti se v posledních letech velmi výrazně zvýšily, a to nejen u dětí, což můžete pozorovat, když budete chodit po norských ulicích“, říká Hege. „Je také skoro legrační, že hidžáb je spojen s „párovou a rodinnou terapií“. Když je hidžáb na vaší hlavě, znamená to, že poslušnost musí být ve vaší hlavě. Není o čem vyjednávat nebo diskutovat, protože je vztah mezi matkou a otcem právě hidžábem daný.

Storhaug byla ještě v 90. letech aktivní feministka. K feminismu se však již dnes nehlásí, protože nové  feministky, jak známo, jsou proti jakékoli kritice islámu, přestože islám do norské kultury přináší nejen tisíce případů domácího násilí, ale i dětské obřízky a zločiny „ze cti“. Norskými médii je neustále nošení hidžábu propagováno jako něco normálního a krásného. Například norská veřejnoprávní NRK nyní rozjela seriál o mladé, svobodné somálské mámě, která má sen být na obálce Vogue v hidžábu.

Tato propagace islámu nejen ze strany evropských zemí (a jak je vidět i zemí mimo EU), ale i ze strany Vatikánu tedy dlouhodobě potvrzuje, že by něco mohlo být i na teoriích NWO, hovořících o jakémsi novém náboženství, které je nazýváno chrislám, což by měl být jakýsi „kříženec“ všech blízkovýchodních bludů.

Jednání některých křesťanských církví či církevních představitelů, kteří dlouhodobě podporují dovoz muslimských invazistů podobně, jako papež Bergoglio, do této teorie přechodu na jakýsi „chrislám“ už dlouhodobě zapadá. Podobně, jako různé případy údajně křesťanských institucí, podporujících islamizaci, jako tento případ z Norska.

V kontextu toho se vracím k událostem posledních dní, které jsou zastíněny clonou koronaviru, tedy k tomu, co se děje na tureckých hranicích. I fakt, že většina Evropy nechá Osmany dobývat Evropu bez adekvátní odezvy (třeba jen vyjádřené sankcemi) hovoří pro to, že islamizace našeho kontinentu je jednou ze součástí plánů z pozadí vládnoucích (j)elit.

Otázkou je pouze to, zda proces islamizace koronavirová pandemie odvrátí nebo pouze zpomalí.

5/5 - (2 votes)
(Visited 206 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. https://ihned.cz/c1-63947720-organizace-islamske-spoluprace-otevira-kancelar-v-bruselu-pro-boj-proti-islamofobii-v-evrope
    Sice starsi clenek.

    Na facebooku nekolika britskych policejnich oddeleni jsem se kriticky vyjadril k islamu, a kupodivu mi neprislo upozorneni o poruseni komunitnich pravidel. Tak doufam ze nepovolaji interpol, kdyz blasphemy je zavazny trestny cin.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *