Toto není Afrika, ani Blízký východ, toto je Francie (videa)

Napsal
Sdílet článek

Opět zde mám pro vás nálož multikulturního obohacení. Tentokrát jde o Francii a nechvalně známé no-go zóny. Francie především doplácí na svoji koloniální minulost, kdy většina muslimských vetřelců pochází právě z jejich kolonií. Francie už de facto nemá možnost trend, který nastoupila jakkoli zvrátit.

Minulý pátek obyvatelé čtvrti Hauts de Massane opakovaně telefonovali policii kvůli incidentům muslimských vetřelců, kteří se vloupali do domů a garáží, kradli, házeli kamení na vozidla a křičeli nadávky na obyvatele. „Volal jsem, protože začali házet kamení na vozidla na parkovišti rezidence. Zvedlo se crescendo výkřiků a vulgarit,”  řekl jeden místní. Tvrdil, že policie odpověděla tím, že házení kamení pro ně není prioritou.

Proč asi není pro policisty priorita řešit kriminalitu či třeba jen přestupky muslimských výtržníků? Odpověď se skrývá ve videu:

A co policista řekl volajícímu? Co mu poradil? Důstojník údajně řekl: „Potřebujete mít ve svém bydlišti lidi, kteří mají odvahu to vyřešit  po svém, korsickou metodou”. Jiná osoba potvrdila podobnou zkušenost s policií na místní policejní stanici, kde jim také doporučili, aby se přestěhovali někam jinam. „Nemusíte tam bydlet. Každopádně, lidé v téhle čtvrti nejsou normální. Stačí se přestěhovat někam jinam a žít s normálními lidmi,” řekl policista.

Cizinci ve vlastní zemi dnes začínají být nejen Francouzi, ale všechny národy Evropy, které si pouští muslimské nájezdníky do svých zemí. A myslím, že naše potomky čeká totéž. Hlavním problémem však nejsou vetřelci sami, ale ti, kdo jejich přijímání podporují či dokonce se na něm podílejí. Jen by mne zajímalo, zda někdy zástupci daných neziskovek či politici dojdou spravedlivé odplaty…

Na další videa multikulturně obohacované Francie se můžete podívat níže:

Poslední video – návštěva muslimské no-go zóny –  je z ruské provenience, tedy je v ruštině s anglickými titulky:

(Visited 225 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *