Toto není žádné očkování, ale nenapravitelná manipulace našeho genetického kódu

Napsal
Sdílet článek

Je to opravdu podivné. V minulosti to byli vždy lékaři a zdravotní personál, kteří nás informovali o nutnosti očkování a byli ochotni předložit důvody. Dnes nás tito lidé vesměs proti novému očkování varují. Zato prolhaná media a zrádní politikové neustále vyvolávají do světa důvody pro naprostou nutnost tohoto zákroku a dokonce by rádi trestali ty, kteří očkování odmítají. Politikové si zabalí půlku obličeje do hader, z nichž mnohé připomínají spíš spodní prádlo a pak se nechávají fotografovat! Za chvíli budou portréty s rouškami i na oficiálních dokumentech a od muslimských žen nás všechny bude dělit už jen ten šátek.
Prý jedině očkování zastaví tuto plándemii. Předtím to byly jedině roušky a karanténa a nic z toho nefungovalo, případů je stále víc. Takže je naprosto na místě očekávat, že ani očkování fungovat nebude. Však i sám Dr. Fauci prohlásil, že „očkování nezabrání přenosu nemoci mezi lidmi.“ Jen pro zajímavost, tento neslavně známý lékař, kterému mnozí přezdívají Dr. Faust řekl nedávno novinám „New York Times,“ že jeho úloha není úloha vědce, ale manipulátora.


Koronavirus byl předpovězen v r. 2014

V r. 2014 předvídal badatel a spisovatel Anthony Patch, že přijde koronavirus, který bude uměle-vyrobená nemoc. Bude to prohlášeno za epidemii, ale jako nemoc to nebude doopravdy nebezpečné. Ten účel, proč bude něco takového rozšířeno do světa bude ten, aby se lidé hromadně dožadovali očkování. A proč se budou lidé dožadovat se očkování? Protože to očkování v sobě bude mít něco, co ti, kteří manipulují s celosvětovou lidskou populací budou chtít vpravit do našich fyzických těl. To něco bude DNA manipulátor, který okamžitě změní naše DNA a přidá k němu třetí část.

Jakmile budeme očkováni, přestaneme být lidmi a staneme se hybridními bytostmi. A zároveň projde celkem okamžitě naše DNA podstatnou změnou a my ztratíme vědomí o tom, že jsme tím pozbyli nezávislost, že jsme pozbyli schopnost myslet a rozhodovat se sami na svých, že jsme pozbyli veškerou víru a to jak víru náboženskou, tak víru v morální, etické a právní zásady. A v ten moment se staneme snadno kontrolovatelnými otroky našich manipulátorů.

Jak funguje nové, genetické mRNA očkování

Britský lékař, Dr. Andrew Wakefield vysvětluje funkci nového očkování následovně: DNA je základ naší genetické struktury a nachází se v každé buňce. Jeho úkolem je vyrábět bílkoviny s použitím posla RNA (messenger RNA, neboli mRNA). Takže mRNA je prostředníkem mezi geny a buňkami, které dokáže přimět k výrobě bílkovin. To, co podnítí imunitní reakci není mRNA, ale jsou to bílkoviny. Stejně tak v očkování, účinná látka je bílkovina. Protilátky zkoušejí pouze infekci zastavit, ale na její zničení jsou naprosto nutné bílkoviny.
Nová očkování, také zvaná „RNA očkování“ nejsou v žádném případě očkování, protože neobsahují bílkoviny, které jsou nutné pro vyburcování imunitního systému. Takže RNA očkování je ve skutečnosti genetické inženýrství, neboli genetická manipulace.

Namísto vyprodukování svých vlastních bílkovin se tyto cizí mRNA obrátí na naše vlastní buňky a zkouší tyto donutit, aby výrobou bílkovin podnítily imunitní systém ke zvýšené činnosti. Když k tomu opravdu dojde, imunitní systém tyto útočníky napadne, jenomže tím napadá své vlastní buňky, napadá součásti sebe samého, neboli dojde k auto-imunitní reakci.

Nemoci, které jsou dnešní lékařskou vědou (z nedostatku lepších informací) považovány za auto-imunitního původu jsou:

Cukrovka č. 1, revmatická artritida, psoriáza, roztroušená skleróza, lupenka, zánětlivá nemoc střev, Addisonova nemoc (ledviny), Gravesova nemoc (porucha štítné žlázy).

Ta možnost, že se novým očkováním něco nesmírně pokazí, je obrovská. Za rok, za dva, nebo za pět, kdy už budou očkovány miliardy lidí, to bude skutečná katastrofa. Věda zde zkouší získat nadvládu nad přírodou, ale příroda si to rozhodně líbit nenechá.

Už když lékaři zkoušeli opravit chybný gen, o kterém věděli, že způsoboval určitou nemoc, změna se jim nepodařila, ale zato způsobili dominový vliv v celém genetickém systému člověka, kdy všecky jeho geny byly tímto zasaženy, takže toho museli zanechat.

To proto, že nikdo doopravdy nerozumí tomu, jak lidské tělo funguje.

Už jen když si uvědomíme, že mRNA očkování, které bylo vyvinuto laboratoří Moderna je jakýsi unikát, protože Moderna ještě nikdy, za 10 let své existence nevyvinula ani jedno skutečně funkční a použitelné očkování.

Očkování firmy Pfizer, které je rovněž mRNA, bylo vyvinuto ve spolupráci s laboratoří BioNTech v Německu, jejíž zakladatel, Dr. Ugur Sahin se honosí tím, že nové očkování bylo navrženo během načisto pár hodin, přes konec týdne. Něco takového se ještě nikdy nestalo. To nejrychleji vyvinuté očkování zabralo 4 roky. Dr. Sahin založil BioNTech firmu v r. 2008 spolu se svojí manželkou Özlem Türeci.

Výrobci očkování AstraZeneca spolupracují s Britským eugenickým hnutím. Eugenika znamená potraty, kontrola porodnosti, záměrné vyhubení nemocných, postižených a starých. Nové očkování vyvinuli ve spolupráci s Universitou v Oxfordu.

Co říkají o novém očkování odborníci

Virolog Dr. Sucharit Bhakdi říká, že tato tak démonizovaná chřipka byla ve skutečnosti velice mírná a úmrtnost na ni u lidí pod 70 let je skoro nulová. Veškerá úmrtnost je nad 70 let a to ještě tam, kde jsou přidružené vážné zdravotní potíže. Jenže jakmile někdo zemře a má koronu, anebo je podezření, že by ji mohl mít, jeho smrt je okamžitě klasifikována jako úmrtí na koronu. Však jen za tento detail na úmrtním listu dostávají lékaři a nemocnice extra příplatky. To je samozřejmě podvod, ale celý svět si to nechává líbit a ještě tomu věří.

My všichni jsme od přírody vybaveni obranou proti virům ve formě lymfocytů, což je základní kámen imunologie. Celá staletí se lymfocyty úspěšně staraly o naši ochranu proti nemocem tím způsobem, že zničily buňky, do nichž cizí viry vnikly za účelem rozmnožení. Za normálních okolností zůstanou viry v plících. Ale když je do nás injekčně vpraven virový gen, který je v nových očkováních, ten se rozšíří kamkoliv si zamane a to i tam, kde je to nežádoucí.

A přesto je zde snaha naočkovat nám genus viru a tím náš systém geneticky změnit. Všichni brojí proti geneticky ovlivněným potravinám a to, že budou sami geneticky změněni nějakým očkováním, to jim záhadně nevadí. A pak nás ještě budou strašit s dlouhodobými následky koronavirového onemocnění! Jaképak dlouhodobé následky? Vždyť o tom nejsou vůbec žádné informace, vůbec žádné důkazy. Je to pouhé plácání do prázdna.

Jistý lékař (nejmenovaný), který pracoval ve Wuhanu a podařilo se mu dostat se do Ameriky, hlásí obrovské množství mrtvých v Číně, jejichž smrt byla způsobena očkováním proti koroně. Rovněž potvrzuje, že všichni očkovaní skutečně tuto chřipku dostanou.

Hlavní lékař firmy Moderna varuje, že očkovaní lidé musí nadále dodržovat preventivní příkazy, protože očkování působí pouze proti velmi vážné formě této nemoci. Tím pádem je na místě očekávat, že očkovaní budou ještě určitou dobu roznášet virus do svého okolí.

Přesto, že je neustále zdůrazňována 90% účinnost nového očkování, je dokázáno, že z každého milionu očkovaných pouze 141 lidí nedostanou koronu. To je asi 0.01% – má to pak cenu nechat se očkovat a podlehnout jeho následkům, které donutí mnoho očkovaných (jejichž množství je před námi tajeno) do kritických oddělení místních nemocnic?

Co ukazují vědecké studie a testování

Vědecké studie opravdu dokázaly že ti, kteří byli očkováni živým virem na příklad proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám, šířili tyto nemoci ještě týdny a někdy i měsíce poté a infikovali jak očkované, tak i neočkované! A v mnoha případech tyto nemoci roznášeli aniž by sami měli jakékoliv příznaky a opět, nakazili jak očkované, tak neočkované.

Takže očkování je ve skutečnosti velké ohrožení celé lidské společnosti. Jak to, že se dále s tímto nesmyslem pokračuje?

Jak to, že nikdo neinformuje lidi o tom, že neúčinnost očkování je běžná, že tímto způsobem získaná imunita je dočasná a že po opakovaném očkování jsou lidé více náchylní na další infekce, včetně degeneračních chorob, jako je Parkinsonova a Alzheimerova? Že náhlá rozšíření infekčních nemocí vznikla pokaždé tam, kde byli všichni očkováni?

Jak to, že nám potom namlouvají, že ti očkovaní budou imunní a budou moci chodit všude a bez hader přes obličej a budou moci dokonce i cestovat? Vždyť tito lidé budou mnohem více infekční pro všecky jak očkované, tak neočkované ve svém okolí! Co je tady v nepořádku?

Další problém týkající se všeho očkování je v tom, že jejich testování je navrženo se záměrem nepřijít na žádné záporné výsledky. Jinými slovy, je zde zjevná snaha docílit za každou cenu a co nejrychlejší schválení patřičnou organizací, přijetí na trhu a ziskem podmíněný prodej. Nějaké důkladné zkoumání vlivu očkování a zodpovědné posouzení nepřipadá v úvahu. Není divu, že je k očkováním všeho druhu tento lehkomyslný a nezodpovědný přístup, když jeho výrobci nejsou postižitelní v případě ublížení na těle, nebo smrti. Však se taky Gates prvně stará, aby získal uzákonění soudní imunity v zemích, kde chce svá očkování na populaci nanutit.

Jedna z hlavních lékařských odborníků organizace WHO (Světová organizace pro zdraví), Dr. Soumya Swaminathan přiznala během tiskové konference, že doposud neviděla nejmenší důkaz účinnosti očkování proti koronaviru.

„Nemyslím, že máme důkazy o žádném z těchto očkování, abychom mohli s důvěrou potvrdit, že ochrání očkované před touto infekcí a že zabrání jejímu rozšiřování,“ řekla.

Mnoho dalších lékařů a zdravotních odborníků proti očkování varuje a zasazují se za to, aby nebylo používáno. Krátké video na stránce. Tito lidé riskují svá zaměstnání, své kariéry a možná i své životy, aby varovali svět před nebezpečím, které nová očkování představují. Jsou to lidé, kteří rozumí podstatě celého problému lépe než my a dovedou si opravdu věrohodně představit jeho následky. A ty následky budou opravdu děsivé, pokud se nevzpamatujeme a tvrdě se proti těmto útokům nepostavíme.

Co radí dokumentace o novém očkování

Když vezmeme dokument americké státní organizace CDC (Centrum pro kontrolu nemocí), kde shrnují požadavky pro použití a administraci očkování firmy Pfizer a Moderna, můžeme se mezi řádky ledacos dočíst. Na několika místech je psáno, že „… v současné době nemáme žádné údaje o bezpečí a účinnosti mRNA COVID-19 očkování …“ což by nám všem mělo jasně dát najevo, že jsme bráni za pokusné králíky a že ve skutečnosti nikdo neví, ani výrobci sami, co doopravdy toto očkování způsobí. Už to by mělo odradit kdejakého nadšence.

Očkovaným dále není doporučováno se několik dalších dnů stýkat s jinými lidmi, protože tím, že se nechali očkovat, se ve skutečnosti stali nositeli a šiřiteli této infekce. „Těhotní lidé jsou více ohroženi …“ Jednak, namísto „těhotné ženy“ používají výraz „lidé,“ což je slizská podlízavost vůči imbecilům jako jsou BLM a Antifa, neboli politicky-správné, i když biologicky, eticky a lidsky špatné vyjádření. Je to, jak říká George Orwell, „novořeč,“ neboli „newspeak.“ Ale ještě uhýbají od toho, aby napsali naplno, že těhotné ženy mohou buď potratit, anebo se jim narodí dítě s genetickou vadou.

Důležité jsou body, které mluví o škodlivých vlivech a opatrnostních opatřeních. Na několika místech je zdůrazňována „anafylaktická reakce,“ neboli alergická reakce, která může být velmi vážná, někdy i smrtelná. Lidé s alergiemi na látky, v těchto očkováních obsažené, by neměli být očkováni. Ovšem není snadné posoudit, jestli je někdo alergický na látku jménem „SM-102,“ což je nějaký výrobek laboratoře Moderna, jehož podstata není nikde vysvětlena.

Už to je zlé, že hodně z nás bude mít silnou reakci na polyetylen glykol (PEG), který se vyrábí z etylen glykolu, což je hlavní součást produktů proti zamrznutí jak do aut, tak i jiných zařízení. Polyetylen glykol bývá obsažen v krémech, v zubních pastách a je to značně sporný produkt, protože hodně lidí má na něho záporné reakce. V lékařství je používán v projímadle před kolonoskopií a také v některých lécích a injekcích.
Některá očkování mají také obsahovat látku zvanou Squalene, což je výrobek ze žraločích jater. Takže kdo má alergii na ryby, což je velmi častá alergie, nemůže toto očkování dostat.

Je jasné, že nové mRNA očkování je pokusné a je o něm zveřejněno velmi málo informací, které navíc zamlčují všecko záporné a škodlivé. Přes naprostý nedostatek informací je nám říkáno, že je to očkování „bezpečné a spolehlivé“ a i když se již vyskytlo několik úmrtí a velké množství vážných onemocnění, očkování je rozšiřováno do celého světa jak nejrychleji to jde. Některé vlády dokonce chtějí své občany očkovat bezplatně, jiné chtějí vyřadit ze života ty neočkované.

Ovšem je daleko rozumnější dát na radu zdravotních odborníků a nenechat se v žádném případě očkovat, než dát na nezodpovědná a lživá media a proradné politiky.

A nakonec ještě otázka: proč – k čertu – nemáme k dispozici léky? Proč zrovna očkování? Co je tady v nepořádku? Snad se všichni zbláznili?

  • JANE K.
(Visited 1 090 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *