Tragické oranžády, je čas udělat pá, pá!

Napsal
Sdílet článek

Myslím, že již každý z nás musel zaznamenat značný rozkol mezi skalním členem ČSSD Foldynou a zbytkem socanů. Jejich názorové i ideologické rozštěpení pak vyvrcholilo po volbě ombudsmana, před kterou Foldyna naznačil, že podvratná organizace Člověk v plísni rozesílá SMS, ve kterých prý varuje před volbou pana Křečka.

Nechci nyní rozebírat, kde je pravda, zda podobný tlak byl nebo nebyl (nicméně všichni vidíme, že byl očividný nátlak ze strany jistých fašistických uskupení mladých hnědokošiláčů). Ráda bych jen upozornila na fakt, že dojde přesně k tomu, k čemu dojít jednoho dne muselo – Foldyna bude buď vyloučen nebo – jak sám deklaroval – odejde sám.

V ČSSD tedy rázem zůstanou výhradně členové, prezentující velmi silně probruselskou, neomarxistickou politiku. Politiku, která takřka kopíruje politiku Pirátů či TOP0,09. Loutka pražského mafiána Pocheho Petříček, Maláčová, která má v úmyslu prznit děti už od jeslí, Al Hamajda, jehož příklon k islámu je natolik silný, že už má zřejmě doma modlitební kobereček a pilně studuje Korán, ochránce všemožných menšin Dienstbier a další plejáda podobných tragédů.

Ano, to vše je současná ČSSD. Myslím, že si ještě všichni pamatujeme doby, kdy měla tato strana kolem 20 i 30%. Dnes se dostala na 7% a výsledek 3,9% u eurovoleb zcela jasně predikuje konec této nejstarší politické strany v ČR. Strany, která v rámci NF přežila i minulý režim. Nicméně, jedna partička neschopných neomarxistů se rozhodla ji navždy pohřbít.

Myslím, že líto této už dávno zprofanované partaje nikomu nebude. Nicméně, nešlo nereagovat na výlevy Valachové, která zlikvidovala naše školství inkluzí, Maláčové, jejíž abnormální rozhazovačnost zdárně likviduje státní rozpočet nebo neschopné loutky Petříčka, jehož zahraniční politika je ukázkou totální neschopnosti a demagogie. Myslím, že nejsem sama kdo si myslí, že je to jeden z nejhorších, ne-li úplně nejhorší ministr zahraničí, jakého kdy tato republika měla. A v neposlední řadě nelze nezmínit výblitky Dienstbiera, hodnoceného v době jeho působení na dnes již (naštěstí) zrušeném ministerstvu, jehož jediným úkolem bylo protěžovat menšiny, za nejhoršího člena vlády. Jeho neoblíbenost mezi lidem byla tehdy taková, že musel být ve finále vyměněn. Tehdy byl v žebříčku neoblíbenosti dokonce na posledním místě, těsně pod Kalouskem.

Tak přesně tato výše uvedená skvadra si otevírala hubu na Foldynu, který byl posledním sociálním demokratem v té straně. Politik by se měl totiž definovat a souznít s voliči, které daná partaj oslovuje. ČSSD měla oslovovat široké masy zaměstnanců, dělníků, prostě lidí, kteří vesměs pracují rukama. A těch není zrovna málo. Ty dokáže oslovit Foldyna, ale pochybuji, že je osloví kdokoli z výše uvedených.

Ti, kdo v tragické oranžtlupě zůstanou, oslovují tzv. městského liberála. Jenže ten už má dostatečnou nabídku partají a městský liberál rozhodně nepatří k největšímu vzorku v rámci obyvatelstva ČR. Pokud už na něj cílí TOP0,09, STAN a především pak Piráti, nemají socani sebemenší šanci.

Odchodem posledního sociálního demokrata z této strany končí zároveň i tato již velmi tragická partaj. Nejsem jejich volič, naopak, patřím k těm, kdo se už nemohou dočkat, až tato odpuzující sebranka vypadne z naší politiky. Podobných stran je zde už několik, nepotřebujeme další eurohujery, podporující genderismus, globalizaci, diktaturu menšin. Eurohujery, kteří svůj sjezd nezačnou českou hymnou, ale Ódou na radost a namísto české vlajky shlíží k modrému hadru se žlutými hvězdičkami.

Eurovolby, ve kterých dostala tato strana pouhých 3,9%, myslím ukázaly, jaká je skutečná podpora socanů. Volit je už totiž budou jen jejich vlastní členové a jejich rodinní příslušníci. Nebo možná mentálně postižení, jimž chce dát Hamáček volební právo. Nikdo soudný už tuto stranu, která si hraje na něco, co není, volit nemůže.

A nejhorší na tom je, že tato strana, kterou už nejspíš nebude skoro nikdo volit, nám nyní vládne. 

(Visited 131 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. : zahraniční politika je ukázkou totální neschopnosti a demagogie

    Zkusme si připomenout, v čem spočívá “naše” zahraniční politika? Klanění se Bruselu a americkým neokonům (vrtulníky, BIS-CIAkoudelka), okupační mise v Afghánistánu a Mali, nedávno oznámená pomoc Africe (stovky miliónů?), čtvrtmiliardová podpora podvratnému Člověku v plísni, nechránění státní hranice. Dál mě nějak nic nenapadá.

    1. Ono úplně stačí napsat: klanění se Bruselu, Berlínu a Washingtonu a bezvýhradná servilita vůči těmto “páníčkům”. To zahrnuje vše, co uvádíte, pus například postoj ke kauzám Skripal, Nikulin, bombardování Sýrie, Guaido, Huawei, podpora ukrofašistú a zavádění nadstandartních vztahů se zeměmi, které u nás sponzorují muslimskou obec a mešity, což jsou SA a Katar. A nelze zapomenout na vyslanou zdravici na sjezd sudetoněmeckého landsmanschaftu, skrze českého velvyslance v Německu. Samozřejmě by se toho našlo mnohem víc, ale myslím, že to, co jste napsal vy, plus to, na co jsem si jen tak narychlo vzpomněla já, úplně stačí. bye

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *