Transexuální házenkář(ka) si stěžuje na diskriminaci

Napsal
Sdílet článek

Jak jste jistě dávno zaznamenali, tak stále častěji se objevují sportovci (sportovkyně?), kteří se narodili jako muži a náhle si vzpomněli, že jsou vlastně ženy a politicky korektní doba, podporující veškeré LGBT…QP nesmysly jim jde samozřejmě na ruku.

Není to však jen ve sportu, v USA se vyskytl i případ, kdy vězeň prohlásil, že se cítí být ženou, přičemž poté byl zcela bez okolků převeden do ženské věznice. Tam se pak nakonec ukázala jeho pravá úchylka, zcela zřejmě nešlo o transku, ale o sexuálního maniaka, který  LGBT..QP šílenství využil ke znásilňování spoluvězenkyň.

Dalším příkladem byl Kanaďan(ka), který(á) podal(a) žalobu na kosmetičku za to, že mu (jí) odmítla vyholit přirození. Podotýkám, že ono cosi neprošlo operativní změnou, takže tam dole bylo to, čemu se v dobách zdravého rozumu ještě říkalo muž. Zatímco ještě tak před 5-10 lety by to cosi směřovalo rovnou do svěrací kazajky a k Chocholouškovi, dnes to je naopak, kosmetička byla za odmítnutí oholení přirození tohoto úchyla odsouzena k pokutě.

Podobných počinů by se našly napříč západním světem nejspíš stovky. Ale nyní se vraťme ke sportovcům. Podotýkám, že v rámci operací změny pohlaví dochází k operacím jak z muže na ženu, tak z ženy na muže asi tak stejně často. Ale co je velmi zajímavé je fakt, že u sportovců dochází výhradně k tomu, že je z muže žena, nikdy naopak. Ještě se nevyskytl případ, kdy by se nějaká sportovkyně prohlásila za muže a to si myslím, že mužatek je ve sportu poměrně dost. Ale ve sportu najdete výhradně muže, kteří se prohlásili za ženy. A zajímavé je i to, že velmi často se za ně sice prohlásí, ale – protože to už současná pravidla povolují – ani nemusí projít operativní změnou.  Brzy tedy můžeme očekávat, že skutečné ženy od narození budou mít šanci vyhrávat tak akorát v moderní gymnastice, krasobruslení a akvabelách.

Jeden takový zatím nepřeoperovaný jedinec se prohlásil za ženu a přidal se do týmu australských házenkářek. Jistý(á) Callum „Hannah“ Mouncey se pohlásil(a) za ženu a skutečně hraje v australském ženském házenkářském týmu. Nyní si však stěžuje na diskriminaci za to, že byl(a) vyřazen(a) z účasti na mistrovství světa. Konkrétně prohlásil(a):

„Ano, mohu potvrdit, že mne vynechali z týmu na MS, protože některé hráčky v týmu nechtěly, abych se s nimi sprchoval nebo používal šatny před a po zápasech.“

Jsem velmi zvědavá, kolik různých LGBT neziskovek a sportovních organizací či  globálních koncernů zaměřených na sportovní oblečení, obuv či potřeby, se za tuto entitu postaví a bude žádat exemplární potrestání všech, kdo za vyloučením tohoto individua z účasti na MS stojí. A nakonec to může dopadnout i tak, že budou z týmu vyloučeny ty hráčky, kterým vadilo, že by se měly sprchovat a převlékat za přítomnosti onoho individua. Zač? No přece za transfobii, to už je dnes podobně často užívaný pojem jako xenofobie nebo islamofobie.

 

(Visited 308 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *