Tři Arabové a černoch napadli v metru mladou Švédku, osahávali ji a pak ji zbili, nikdo jí nepomohl

Napsal
Sdílet článek

K dalšímu z mnoha případů multikulturního obohacení došlo opět ve Švédsku. K obohacení, jehož obětí se stala mladá Švédka, které nikdo z ostatních cestujících nepomohl. Všichni jen tupě přihlíželi či se raději dívali jinam. Muslimští vetřelci se tak dnes a denně stále znovu přesvědčují, že je tato severská země jejich.

V pátek večer cestovala Natalie městskou hromadnou dopravou ve Stockholmu, když si jí všiml přistěhovalecký gang a napadl ji. Začali obtěžovat Natalii tím, že si na ni začali sedat, a když řekla, aby ji přestali obtěžovat, bylo jí řečeno: „Co jsi říkala, ty malá děvko?“. Gang se pak obrátil k hrubšímu násilí a napadl Natalii před cestujícími v metru. Ti jen vše sledovali, aniž by zasáhli.

K incidentu došlo v pátek ve 21 hodin, přičemž dívka říká, že to byl pro ni hororový zážitek. Konflikt začal ve vlaku metra a pak pokračoval mezi Midsommarkransen a Mariatorget. Natalie násilníky popisuje jako tři Araby a Afričana ve věku 20-25 let.

Natálie je znechucená a pláče, když vypráví, o tom co se stalo v metru a jak asi 50 cestujících incident sledovalo, aniž by zasáhli. Všechno to začalo tak, že si k ní násilníci přisedli, jeden si sedl na ni a společně ji začali po celém těle osahávat.

„Nastoupila jsem do metra a zrovna, když jsem si sedla, někdo přišel a posadil se na mě. Požádala jsem dotyčného, aby si odsedl, protože doslova sedí na mne. Ten člověk se zeptal: „Co jsi to říkala?“. Řekla jsem: „Prosím, můžete uhnout z cesty?“ Pak ten člověk řekl: „Co říkáš malá děvko?“ a praštil mě pěstí do obličeje, zatímco se smál.

Natalie říká, že byla v šoku a odtáhla se, aby měla prostor a aby se mohla bránit. Muži, který ji začal obtěžovat, přišli na pomoc jeho kumpáni, kteří obklopili Natalii. Myslela si, že ji chtějí oloupit, ale místo toho ji ponižovali a osahávali po celém těle.

„Pak přišel černoch a sedl si naproti mně a k němu se přidali další chlapi. Když jsem se odtamtud dostala, zablokovali mi cestu a pak mě začal černoch mlátit, ostatní se k němu přidali. Pořád mi říkali, že jsem děvka a já jsem se jen snažila chránit před údery. Křičela jsem o pomoc a snažila jsem se zavolat tísňovou linku, ale tehdy se stali ještě agresivnějšími. Vzali mi telefon a zahodili ho.

Když vlak metra dorazil na stanici Mariatorget, Natalie se pokusila vystoupit z vozu a nakonec uspěla. Chytila tašku a telefon a pak opustila vůz.

„Nevím, jak jsem to vůbec zvládla, ale snažila jsem se je vyfotit. Ale pak přišli a pokusili se mi vzít telefon. Pak mě dva muži odtáhli na zem, kde mě mlátili a kopali, když jsem ležela na zemi.“

Natalie vypráví, jak ji kopali do hlavy a žeber. Gang jí opakovaně vyhrožoval znásilněním a vraždou.

Ale i přesto dívce, která byla brutálně napadená v metru plném cestujících, nikdo nepomohl a nepokusil se zabránit gangu v jejím bití. „Bylo tam asi 50 lidí, kteří se jen dívali. Nikdo, absolutně nikdo, mi nepomohl,“ řekla…

Ano, padesát lidí nijak nepomohlo a zřejmě ani nezavolali pomoc. Jak je možné, že se třeba nedomluvili muži mezi cestujícími a v přesile se nepokusili násilníky zpacifikovat? Nebo se snad báli zasáhnout aby nebyli obžalováni za rasismus? V dnešní době by nešlo o nic výjimečného.
Pak není divu, že jsou muslimové přesvědčeni, že je Evropa jejich. Oni to ví, akorát jediný kdo to nevnímá, jsou sami Evropané.
5/5 - (5 votes)
(Visited 1 311 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *