Tři Arabové hromadně znásilnili třináctiletou Švédku

Napsal
Sdílet článek

Dnes a denně jsme ze strany sluníčkářů přesvědčováni o tom, že musíme přijímat alespoň nezletilce z táborů pro migranty. Tito šílenci v čele se Šojdrovou se dlouhodobě snaží “obohatit” i naši zemi o stejné “multikulturní zážitky”, jaké mají jiné evropské země. Pak je celkem jasné, že naše stejně smýšlející mainstreamová média mlčí o tom, co mnozí z těchto “sirotků” jinde provádějí. Většina nezletilých v táborech jsou totiž puberťáci či jedinci mnohem starší, kteří se za nezletilce pouze vydávají. Navíc, v muslimských zemích je hranice dospělosti 12 let (u dívek i méně), takže šestnáctiletý “sirotek” může být docela protřelým bojovníkem z řad ISIS či jiné bojůvky.

Zrovna nedávno jsem zde jeden takový případ popisovala a již zde máme v pořadí další a opět z multikulturně velmi obohacovaného Švédska, tedy ze země, která má hned po Velké Británii druhý nejvyšší počet znásilnění v Evropě a i ve světovém měřítku se řadí na první příčky. Právě Švédsko přijímalo mnoho vetřelců, kteří deklarovali, že jsou nezletilí. Jak známo, většinou je věk dotčených diskutabilní, nicméně většina evropských zemí se spokojí s prohlášením nelegálního vetřelce. Znásilnění ze strany migrantů se tedy stávají ve Švédsku již jakýmsi folklorem, občas dopadnou fatálně, někdy oběť přežije s následky na psychice. A co víc, velmi často dochází ke znásilnění nezletilých dívek, tedy velmi mladých a naivních. Například minulý měsíc byl zatčen Somálec za znásilnění dvanáctileté dívky v parku v Norrkopingu.

Ale nyní ke konkrétnímu případu. Šestnáctiletý migrant z Jordánska byl tento týden odsouzen za deset různých trestných činů včetně loňského znásilnění třináctileté dívky. Byl poté umístěn do zařízení pro mladistvé. Všech deset trestných činů bylo spácháno v roce 2019, tedy během jediného roku! 

Nutno podotknout, že níže popsané znásilnění bylo – jako ve většině případů – opět důsledkem nezřízené multikulturní propagandy, která už skoro padesát let ve Švédsku probíhá. Stejné propagandy, jakou u nás vedou nejen mnozí politici, ale i mainstreamová média, školy, neziskovky,  prorežimní angažovaní umělci a různí pofiderní youtubeři. Dívka byla vychována tak, aby všechny muslimské nelegální vetřelce považovala za neškodné oběti válek, hledající bezpečné útočiště. Za chudáky uprchlíky, jimž může bezmezně věřit. A na to také doplatila.

Při tomto nejhorším incidentu se Jordánec loni v dubnu spojil s třináctiletou Švédkou přes internet a dohodli se, že se sejdou v Liljeholmen na jižním předměstí Stockholmu. Jordánec dívku přivedl na veřejnou toaletu v restauraci McDonald ‘s, kde ji znásilnil. Dívka policistům řekla, že byla bezmocná, protože násilník byl silnější než ona. Po znásilnění migrant odvlekl dívku do bytu ve Fittji, dalším stockholmském předměstí, kde ji opakovaně znásilnili další dva Arabové. Znásilnění si natáčeli a vyhrožovali, že video distribuují, pokud jim dívka nezaplatí peníze. Dívku pak donutili strávit noc na chodbě před bytem.

Matka dívky mezitím na policii nahlásila, že se její dcera pohřešuje. Následující den se dívce podařilo kontaktovat matku, ale gang Arabů požadoval, aby jim matka zaplatila za pomoc při hledání dcery, ta však zaplatit odmítla. Jordánec byl nakonec uznán vinným ze znásilnění i z četných loupeží, napadení a vyhrožování úředníkovi okresního soudu v Södertörnu.

Bližší informace o identitě násilníka jsou utajovány. Ví se o něm pouze, že je údajně občanem Jordánska a že do Švédska přišel spolu se skupinou mladých Arabů. Sociální služby před jeho odsouzením v oficiálním dopise zaznamenaly, že je o Jordánci známo, že užívá drogy, že se stýká se staršími zločinci a ohrožuje lidi. Už v důsledku toho byl umístěn do ústavu pro mladistvé.

Takže toto je skutečně ono obohacení, po kterém sluníčkáři tak touží? Nebylo by pak lepší, kdyby se oni přestěhovali do jejich zemí a tam se nechali sami multikulturně obohacovat, namísto toho, aby dopřávali podobné “obohacení” i ostatním?

A vůbec – nevadí vám, že i u nás si ze svých daní platíte podobnou propagandu, která má za úkol podobně vymýt mozky i naší mládeži??

PS: Vím, že se tento článek opět dočká dehonestace ze strany různých elfů, internetových bonzáků a strážců té jediné “lži”, které oni říkají pravda. Nicméně v článku je – ostatně jako vždy – uveden originální švédský zdroj.

 

(Visited 3 893 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *