Tři muslimští invazisté znásilnili čtrnáctiletou Němku a sexuálně zneužili její o rok mladší kamarádku

Napsal
Sdílet článek

Při čtení podrobností k tomuto v Německu ne neobvyklému případu mne napadlo jediné: Co na to rodiče obou dívek? Jak je možné, že mohly jít dvě dívky – 13 a 14 let – jen tak večer ven? Aniž by rodiče věděli kam a s kým jdou? Nebo to věděli, ale nenapadlo je, k čemu by mohlo dojít? Jistě i vy se budete ptát podobně, jakmile zjistíte, jakým způsobem ke znásilnění respektive zneužití došlo. Případ se stal loni v listopadu a před pár dny padl konečný verdikt.

Podle soudu, který proběhl před pár dny, vše začalo tehdy, když se obě dívky inkriminovaného dne ptaly na sociálních sítích na to, kam by mohly jít ten večer za zábavou. Ozvali se jim tři muži, s nimiž si děvčata smluvila schůzku, netušíc, kam za “zábavou” pojedou. V noci trojice invazistů děvčata vyzvedla a odvezla ke garážím u solárního parku v Laupheimu.

Tam tři muslimští vetřelci ve věku 19, 20 a 32 let postupně znásilnili čtrnáctiletou dívku a sexuálně napadli její třináctiletou přítelkyni. Muži, kteří byli od spáchání trestného činu ve vyšetřovací vazbě, se k sexuálním činům přiznali, ale tvrdili, že  jim dívky neřekly svůj věk. „Tomu nevěříme”, uvedl soudce Franz Bernhard v odůvodnění rozsudku. Podle soudu byla čtrnáctiletá dívka zcela zbavena vůle prostřednictvím alkoholu a drog. Dokonce několikrát zvracela a upadala do bezvědomí, přičemž po celou dobu ji znásilňovali. Kamarádka byla nucena se na znásilňování dívat a sama byla také sexuálně napadena.

Před pár dny padl konečný verdikt. Nejstarší obžalovaný – 32 let, byl odsouzen k celkem 3 letům a 6 měsícům za porušení protidrogového zákona a za sexuální akty na 14leté dívce. Pronajal si také garáž v solárním parku, kde k činu došlo. Soudce také odsoudil nejmladšího pachatele ve věku 19 let k 3,5 roku – jak za znásilnění, tak za jiné sexuální akty se čtrnáctiletou dívkou. Také kvůli sexuálnímu zneužívání její třináctileté kamarádky, která musela sledovat znásilnění své přítelkyně. Byl však odsouzen podle ustanovení o soudnictví pro mladistvé. “Osobnost tohoto Syřana má značné nedostatky, a to jak „z hlediska jeho pohledu na ženy, tak i ve vzdělání a jazyce”, řekl soudce.

Dvacetiletého bratra výše uvedeného Syřana soud odsoudil na 3 roky a 6 měsíců za sexuální zneužívání třináctileté dívky a kvůli sexuálním aktům s její čtrnáctiletou přítelkyní. Uvedené tresty jsou směšné, nejspíš budou muslimští násilníci propuštěni po polovině trestu a pak budou mít možnost dál obohacovat mladé Němky.

Před soud by měli předstoupit i další dva muži ve věku 27 a 34 let, kteří byli u znásilnění přítomni. Ti byli vyšetřováni pro neposkytnutí pomoci a pro drogové delikty. Jsou stále na svobodě, protože nebyly splněny podmínky pro vydání zatykače.

Při tom, co se nejen v Německu, ale i v jiných “multikulturně obohacovaných” zemích dnes a denně děje je s podivem, že si dvě nezletilé dívky mohly jet v noci neznámo kam  s neznámo kým. A to vše museli jejich rodiče posvětit, či minimálně museli souhlasit s tím, že dívky mohou večer ven. Pominu-li tedy neskutečnou hloupost a naivitu obou děvčat, pak nejvíc ze všeho nechápu jejich rodiče. Nebo si snad i oni na základě neustálé multikulturní propagandy mysleli, že noční výlet s neznámými muslimy bude pro jejich dcery nějakým obohacením??

 

(Visited 1 156 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *