Tři země odmítly očkovat jejich občany, prezidenti těchto zemí záhy zemřeli. Náhoda?

Napsal
Sdílet článek

Už před lety jsem si povšimla, že se v některých evropských zemích jakoby z ničeho nic kolem let 2010-2015 objevili noví politici či politické strany. Tyto strany měly v zásadě hodně podobný program a především špičkový marketing. Ve všech zemích, u nichž jsem tuto zajímavou skutečnost zaznamenala, tyto strany vyhrály volby, včetně ČR. Náhoda? Možná. Ovšem v některých vládách (např. Rakousko, Itálie) se objevily i “špatné” strany, které byly záhy (nejpozději na začátku roku 2019) z vlád odstraněny. Dnes již nepochybuji, že totéž se nedělo jen v Evropě. Bylo třeba svět připravit na rok 2020 a léta následující???

To je jen na úvod vysvětlení, proč nejspíš většina světa jednala velmi podobně, ovšem zřejmě ne všechny země. Zdá se, že někde ty patřičné loutky nebyly dosazeny. Nebo je vše jinak? To je otázka, na níž není jednoduché odpovědět stejně, jako není jednoduché odpovědět na otázku následující:

Je náhoda, že tři “neposlušní” prezidenti, kteří odmítli podávat svým lidem “experimentální genovou terapii” jsou již po smrti?

Lídři tří různých zemí zemřeli poté, co zastavili distribuci experimentálních vakcín na Covid-19. Všechny tři země se rozhodly distribuovat vakcíny svým občanům až poté, co jejich vedoucí představitelé zemřeli.

Jedním z nich byl haitský prezident Jovenel Moise, který byl nedávno zavražděn ve svém domě v Port-au-Prince skupinou žoldáků. Karibská země má nárok na bezplatné vakcíny prostřednictvím programu COVAX, který provozuje Světová zdravotnická organizace i globální organizace pro očkovací látky, ale Moise zejména odmítl injekce AstraZeneca. Jen několik dní po jeho vraždě  vyslaly USA na Haiti experimentální vakcíny spolu s týmem agentů FBI.

To znamená, že Haiti již není jedinou zemí na západní polokouli, která odmítla tuto genovou terapii.

Brzy poté, co tanzanský prezident John Magufuli prohlásil vakcíny za nebezpečné, zemřel na “srdeční onemocnění”.  V únoru 2021 jeho ministr zdravotnictví řekl médiím: “Nejsme spokojeni s tím, že tyto vakcíny nebyly potvrzeny jako bezpečné.” Smrt nesmírně populárního Magufuliho vyústila v tisíce truchlících, kteří se shromáždili na stadionu, aby si prohlédli jeho tělo.

Krátce po Magufuliho smrti si však Tanzanie objednala pro svých 60 milionů občanů obrovskou zásilku těchto očkovacích produktů v hodnotě milionů dolarů.

“Očkování je nebezpečné. Pokud byl bílý muž schopen přijít s tímto očkováním, už by měl mít vynalezeno i očkování proti AIDS; už by vynalezl očkování proti malárii nebo proti rakovině,” varoval Magufuli v lednu 2021.

Magufuli, bývalý učitel chemie, také zdiskreditoval PCR testy tím, že předvedl, jak byly koza a papája pozitivně testovány na Covid-19. Magufuliho názor na PCR testy sdílí mezinárodní soudní právník Dr. Reiner Fuellmich, který zahájil historickou hromadnou žalobu v Německu a USA proti Christianu Drostenovi a dalším vědcům, kteří vytvořili testovací protokol PCR používaný k “diagnostice” Covid-19.

V listopadu 2020 odvolací soud v Portugalsku rozhodl, že “proces PCR není spolehlivým testem pro SARS-CoV-2, a proto je jakákoli vynucená karanténa založená na těchto výsledcích testů nezákonná”. Soudci Margarida Ramos de Almeida a Ana Paramés odkázali na několik vědeckých důkazů, které ukazují, že při testech PCR s 35 cykly nebo více klesla přesnost na tři procenta, což znamená, že až 97 procent pozitivních výsledků by mohlo být falešně pozitivních.

V březnu tohoto roku rakouský správní soud uznal omezení testování PCR a antigenů a rozhodl, že “PCR testy nemají diagnostickou hodnotu”. Tento názor zopakoval v dubnu německý soud ve Výmaru a uvedl, že testy PCR nejsou vhodné pro stanovení infekce virem SARS-CoV-2. Nařídil také zrušení různých omezení v regionu.

Burundi byla druhou africkou zemí, která v únoru letošního roku odmítla očkovací látky na covid. Ministr zdravotnictví  Thaddee Ndikumana řekl novinářům, že prevence je důležitější a vzhledem k tomu, že se zotavuje více než 95 procent pacientů, odhaduje, že vakcíny ještě nejsou nutné.

Náhle zesnulý prezident Burundi Pierre Nkurunziza byl tvrdě kritizován za to, že odmítl vakcíny proti SARS-CoV-2. Je pozoruhodné, že současný prezident Evariste Ndayishimiye nyní virus popisuje jako “nejhoršího nepřítele Burundi”.

V nejvíce očkovaných zemích, jako je Izrael, Velká Británie nebo Seychely, a zejména v Gibraltaru, který se může pochlubit 100% proočkovaností, se nákaza údajnou delta variantou nyní zdvojnásobuje každé 3 dny. Možná, že současných 23 případů není významných, ale 23 případů v oblasti s 35 000 obyvateli odpovídá 45 000 případům denně v zemi, jako je Francie.

A je to více než měsíc a půl, co bylo 100 procent populace Gibraltaru očkováno dvěma dávkami. Tento “ráj” pro očkované ospravedlňuje váhání Afričanů účastnit se masového experimentu.

Tak co myslíte, je úmrtí prezidentů – “odpíračů” náhoda? Je náhoda, že po nich na jejich posty nastoupili zarytí prosazovatelé genové terapie, která se nazývá vakcínou? Na to si odpovězte sami…

(Visited 1 048 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *