Trocha naděje

Napsal
Sdílet článek

Až bude dost vakcín pro všechny, až si je budeme moci vybírat i podle jejich „politického původu“, pak nastane ten pravý čas na zesměšňování, případně pohrdání, jak různými vakcínami, tak i těmi, co si je vybrali. Do té doby vy, kteří nemáte v sobě nic jiného než zlobu a nenávist, která může narušit, zabraňovat a tím pomáhá zabíjet, MLČTE! Snad ani vám bych nepřál stav, kdy se dusíte a lékař vám jen oznámí, že vakcína není, že mohla být, ale protože byla z Ruska, tak díky takovým, jako vy. nedošla.

Že možná by pomohl Ivermektin, ale nemocnice se styděla jej nakoupit po útocích pisálků, zesměšňujících každou jinou, než medii požehnanou snahu pomoci. Že už vám tedy zbývá pouze víra, tedy to, co jste jiným upíral a bral. Proto mlčte, protože i slova na Vás mohou dopadnout jak bumerang.

Těm lékařům, kteří měli odvahu nejen zkoušet, ale dokonce šířit své zkušenosti, například se zmíněným Ivermektinem, chci poděkovat. Neumím si představit, že by v dnešní době a v situaci, v jaké jsme, stáli za něčím, o čem by nebyli přesvědčeni. I když tento lék není možná zázrakem, jak také posměšně zaznělo, je jistě zdrojem víry, která uzdravuje.

Vám, lékaři od sv. Anny, ještě jednou dík za to, že se v Brně cítím bezpečněji.

  • Karel Petřík
4.7/5 - (3 votes)
(Visited 92 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Všechno přece vyřeší respirátore od Babiše a Prymule a zavřené malé obchode. Jo a emerické vakcíne sehnané přes skvělé EU. good

    p.s.připojuji se k poděkování všem, kteří mají stále sílu bojovat proti zvůli elitářů a globalistů, kteří nás vedou k okraji propasti. Děkuji všem, kteří mají odvahu nechat si kálet na hlavu od pražských presstitutek v hlavních médiích a od sociopatů ve vládě a dál hledají, jak i ve všudypřítomných devastujících omezeních dál provozovat normální medicínu a hledat nejúčinnější postupy léčby a také PREVENCE, která je aktuálně také zdá se sprostým slovem (a přitom by skoro najisto pomohla zabránit většině nejtězších stavů a smrtí).

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *