Trump chce v USA zakázat protibělošské semináře, o práci tak přijde i tato černoška (video)

Napsal
Sdílet článek

O tom, že je dnes v západních zemích protibělošský rasismus v kurzu, ví už snad úplně každý. Zatímco kvůli černým kriminálníkům, zabitým bílými policisty nastává celosvětový humbuk a nepokoje, tak běloši, zabití černochy, vůbec nikoho nezajímají. Právě proto, aby si běloši mohli co nejvíc sypat popel na hlavu, začali před lety v USA pořádat semináře o bělošském rasismu. Jistě jste i vy na video s touto černou těžkotonážní hrošicí narazili. Nyní si ji připomeneme, protože časy, kdy na svém rasismu velmi slušně vydělávala a mohla si tak nadále dovolit udržet svoji “apartní postavičku”, jsou u konce.

Poté, co se Donald Trump rozhodl ukončit školení “teorie kritických ras” pro vládní zaměstnance, byl klip z takového kurzu široce sdílen na sociálních médiích.

Kritická rasová teorie je krajně levicová ideologie, která říká, že všichni běloši jsou v podstatě zlí rasisté. Ve Spojených státech jsou lidé, kteří tuto ideologii razí, najímáni, aby tyto kurzy pořádali pro státní zaměstnance i zaměstnance ve vládních agenturách. Celý tento nesmysl stál daňové poplatníky stamiliony dolarů. Tedy běloši si zde vlastně platili propagandu sami proti sobě.

Na internetu je nyní mohutně rozesílán videoklip z jednoho takového kurzu, který vede černoška jménem Ashleigh Shackelfordová. Video je z roku  2017.

Během své přednášky, stojí Shackelfordová před obrazem, který velkými písmeny hlásá, že “všichni bílí lidé jsou rasisté”. Během semináře Schackelfordová žádá, aby peníze za přednášku byly uloženy na její paypal účet. Tedy běloši, kteří sedí v publiku, mají ještě najaté rasistce, která vede propagandu proti nim, za to, že je ponižuje, platit.

V klipu pak vysvětluje bílým studentům, že “budou vždy rasisté”. Dále uvádí, že běloši jsou “zrozeni, aby nebyli lidmi” a že jsou vychováváni jako “démoni”.

Video si začali Američané připomínat poté, co americký prezident Donald Trump nařídil federálním úřadům, aby okamžitě přestaly platit za tyto typy kurzů, které se mají konat pro zaměstnance. Podle Trumpa jsou kurzy šířením “protiamerické propagandy”. Západní liberální média se však proti prezidentovu rozhodnutí velmi zásadně postavila a označila ho za snahu zastavit důležité úsilí o podporu “antirasismu”.

Ashleigh Shackelfordová, kterou díky videu výše kurzy proslavily, si ovšem nemusí nejspíš o kariéru i tak dělat starosti. Vzhledem k tomu, že ona sama se hlásí k jakémusi jinému pohlaví (je údajně nebinární), bude o ní třeba v nějaké LGBT neziskovce ještě zájem. Nebo by mohla dělat XXXXL modelku, protože své “tělo” velmi ráda předvádí. Zde se můžete podívat na menší ochutnávku oblíbených módních kreací této nebinární černé rasistky:

Why I'm Nonbinary but Don't Use They/ Them — HUNTER SHACKELFORDAshleigh Shackelford - Love, Ty Alexander

White Folks are Sending Me Death Threats Because #AllLivesMatterAshleigh Shackelford Social Media Influencer Bio on SocialixLOOK AT THIS AWESOMELY UNFLATTERING BUT STILL... | Ashleigh ShackelfordAshleigh Shackelford Social Media Influencer Bio on Socialix

Kurzy, které se začaly pořádat ještě za Obamovy vlády, tedy měly být údajně protirasistické. A nyní si představte, že by to bylo naopak. Že by třeba nějaká běloška stála na místě oné černošky, její publikum by byli černoši a  ona by kázala de facto totéž, co ta černoška, jen by místo slova “běloch” bylo slovo “černoch”.

Především jsem si jista, že by po první minutě dostala od přihlížejících černochů takové “kapky”, že by žádný podobný seminář ani nezačal. A pokud by třeba i náhodou proběhl, pak by byl odsouzen jako rasistický.

 

(Visited 731 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. mě jen stačili ty vzkazy v tom videu,co jsem si stihl přeložit,jak jsou z té odporné negerské opice všichni posraní a odvaření-fakt hnus!!! bad

  2. Když někdo neví, co je zač, jedná se o nevědomost (avidjá), která vede k utrpení v samsáře. Viz Bhagavadgítá kap. 2.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *