Trumpovo volební vítězství potvrzeno systémem Quantum Blockchain

Napsal
Sdílet článek
Tom Fitton z nezávislé právní organizace Judicial Watch píše: „Celostátní přepočítání hlasovacích lístků provedly elitní jednotky Národní gardy brzy ráno 8. listopadu. Aby se předešlo volebním podvodům, jsou oficiální hlasovací lístky tajně vytištěny s neviditelným a nerozbitným vodoznakovým kódem a zaregistrovány v systému Quantum Blockchain.

Do této doby (8. listopadu) bylo prostřednictvím odpovídajícího laserového skeneru odesláno 14 milionů hlasovacích lístků v pěti státech – 78% z nich neprošlo ověřením, protože neobsahovalo vodoznak – tj. byly zfalšovány. Z těch, které zkoušku nezvládly, 100% hlasovalo pro Bidena.

První test sčítání ukázal, že podle ověřených hlasovacích lístků s kódem vodoznaku zadaných do kvantového počítače zvítězil prezident Trump s více než 80% odevzdaných hlasů. Konečné hlasování s platnými hlasovacími lístky ukázalo, že Trump získal 73,5 milionu hlasů, zatímco Biden jen 25,9 milionu hlasů. V úvahu nebyly brány ani hlasovací lístky, které byly zahozeny.

Zlatý hřeb

Elitní národní garda byla vyslána do dvanácti cílových států Alabama, Arizona, Pensylvánie, Colorado, Texas, Wisconsin, Tennessee, Washington, Virginie, Delaware, Illinois a Kentucky, vybavená infračervenými zařízeními, která ukazovala, které hlasovací lístky byly skutečné nebo padělané. Celkově více než 500 národních gardistů po celé zemi hlídalo ověřování hlasovacích lístků ve všech dotčených hlasovacích střediscích.

„Inkoust“, který byl vodoznakem na hlasovacích lístcích, obsahoval ID elektronického radiačního obvodu, které bylo také možné použít ke sledování polohy hlasovacího lístku pomocí GPS přenosu. Jinými slovy bylo možné vysledovat, zda hlasovací lístek vyplnila osoba uvedená na hlasovacím lístku.

Tým Trumpa, který pracuje na vyšetřování volebních podvodů v rámci projektu Veritas , podal v pondělí řadu stížností k Nejvyššímu soudu. Další výsledky ukázaly, že hlasovalo 1,8 milionu „voličů duchů“ ve 29 státech. “

Jen v Pensylvánii měl Trumpův právník Rudy Giuliani svědectví od 50 do 60 volebních pozorovatelů, kteří tvrdili, že jim byl během sčítání odepřen přístup k poště.

Advokát Sydney Powell, o kterém se říká, že je ředitelem FBI, řekl: „Hammer a Scorecard jsou dva softwarové programy, které zmanipulovaly volby. Dali jste Bidenu hlasovací výhodu ve Wisconsinu, Michiganu, Pensylvánii, Georgii, Nevadě a Arizoně. “

Na zasedání volebního kolegia (volitelů) 14. prosince, by měly být vyjasněny všechny právní otázky, pokud by do té doby Nejvyšší soud nevynesl rozsudek. Do té doby budou skutečné volební výsledky oznámeny po soudním rozhodnutí. Společné zasedání Kongresu učiní volby oficiálními 3. ledna 2021.

Donald Trump a jeho tým byli zjevně dobře připraveni zabránit volebním podvodům, které byly podezřelé dlouho před volbami. S „vodoznaky“ dosáhli skutečně mistrovského převratu, který podvodníci zjevně neočekávali. Nyní je třeba vyjasnit, kdo stojí za volebním podvodem, a je třeba čekat na verdikt Nejvyššího soudu. Pokud jsou důkazy o volebních podvodech vodotěsné, měl by být verdikt jasný: „Maestro“ Donald Trump podle očekávání drtivě zvítězil v prezidentských volbách.

5/5 - (5 votes)
(Visited 1 128 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *