Trumpův protest proti volbám a převzetí Kapitolu

Napsal
Sdílet článek

Jak říká konspirační realista David Icke, když hledáme viníka, musíme vždy sledovat kdo v patřičné situaci získává. Kdo získává tím, že neukázněná tlupa protestujících vtrhla do budovy Kapitolu a chovala se jako stádo dobytka? Zprvu se nezdá, že by tím kdo mohl co získávat, ale po dalším přemýšlením dojdeme k názoru, že tím získávají hlavně Globalisté, kteří takto získali záminku svádět vinu na presidenta Trumpa a zároveň označit každého, kdo nesouhlasí s jejich názory jako Trumpova podpůrce a doslova ho vyřadit z lidské společnosti. Dnes už jsou návrhy, aby tito lidé nesměli létat letadly, držet zaměstnání, nakupovat potraviny a mnoho jiného.

Globalisté ve skutečnosti zneužili Trumpa k tomu, aby rozdělili národ na dva tábory. Jedna polovina je „woke“ a tito straní s autoritou, ať už jim přikazuje cokoliv. Jsou na straně velkopodnikatelů, miliardářů a technokratů ze Silicon Valley a snad ani neví, že z pozadí jsou manipulováni kultem Globalistů. Ta druhá polovina je proti všem nesmyslným opatřením z důvodů korony a vyžaduje přímé odpovědi na přímé otázky. S Bidenem u vesla ale dojde jen k prudkému vzrůstu kovidového fašismu a všechna práva, která lidem ještě zbývají, zmizí.

Ten způsob, jakým byl Trump použit k tomuto účelu je přesně podle komunistického agitátora Saula Alinskyho, který napsal: „nikdy se nezaměřujte na velké firmy, nebo na neosobní demokracie. Vyberte si jednoho člověka a svalte na něho vinu za všecko.“ To se také stalo. Dnes je Trump viněn za všecko, co se přihodilo, dokonce i za napadení Kapitolu protestujícími. To, že je veřejně nabádal, aby se po protestní demonstraci v klidu rozešli, zřejmě mediím nestačilo.

Ovšem i Trump je pouze ta zjevná část celého procesu. Ve skutečnosti se nejedná ani tak o něho samotného, jako o jeho přívržence. Tito budou všichni zahrnuti do jednoho tábora, spolu s konspiračními realisty i konspiračními teoretiky a spolu s každým, kdo by v nejmenším oponoval globalistické agendě na zavedení Nového světového zřízení, kdo by byl proti očkování, digitálnímu ID, digitálním penězům a všemu ostatnímu, do čeho nás Gates a jemu podobní zkouší natlačit.

A pak dojde k obrovskému útoku proti všem těmto odpůrcům zaráz a bude to útok, který hodně z nich může stát život. Koncentrační tábory pro jejich uvěznění, kterým se říká „FEMA Camps“ jsou již rozesety po celé Americe a jsou vybaveny nejen stovkami guillotin, ale i plynovacími komorami, spolu s obrovskými hromadami plastikových rakví, z nichž každá pojme až pět lidí. Tyto tábory bývají obehnány až trojitým vysokým drátěným plotem, s hlídkovými věžemi. Většinou se nacházejí uprostřed pustiny, takže i ti, kteří by odtud utekli, se nedostanou nikam.

K čemu měl sloužit „útok“ na Kapitol?

Útok na budovu Kapitolu“ byla plánovaná akce, předem na internetu inzerovaná. Byla to snaha zkompromitovat presidenta Trumpa nevhodným chováním protestujících, což měli zajistit mezi ně nastrčení členové Antify a BLM. Antifa dokonce rozšiřovala plakátek s instrukcemi, který použili i při volbách, viz obrázek níže. Dále celá akce skýtala možnost identifikace mnohých zúčastněných, za účelem pozdějšího zjištění, šikanování, trestání a věznění.

Překlad textu: „Den voleb se blíží, soudruzi!!! Připravte se hájit svá práva!! ANTIFA SOUDRUZI! Nezapomeňte se 4. listopadu maskovat jako patrioti a Trumpovi stoupenci. Vezměte si MAGA (Make

America Great Again) čapky, americké prapory a další rozpoznávací drobnosti, nejlepší je policejní uniforma. Tím pádem policie a patrioti nebudou vědět kdo jsou jejich nepřátelé a přihlížející a media si budou myslet, že to jsou Trumpovi stoupenci, kteří se bouří …“

John Sullivan, údajný „novinář“ skupiny BLM prohlásil, že přišel do Kapitolu, aby zdokumentoval celou událost, ale přitom je zachycen na videu, jak povzbuzuje ničivou část protestujících k větší horlivosti. Sullivan přiznává, že o celé akci dobře věděl už předem. Na různých internetových stránkách byly rozšiřovány zprávy jako: „Napadněte 6. ledna všecky Kapitoly …“ Nebylo to žádné tajemství, dodává. Přesto, že tento člověk má kriminální záznam a byl zadržen ve státě Utah za pobuřování a ohrožování občanů, přesto nebyl za svoji účast při ničení Kapitolu zadržen, ale dnes si chodí volně po Washingtonu a bydlí v drahém, luxusním hotelu. Několik video záznamů z Kapitolu je na stránce ZDE.

Během celé akce Antifa a BLM zkoušeli ničit co se dalo a podporovali se vzájemně v této činnosti, zatím co skuteční Trumpovi zastánci jim v tom zkoušeli zabránit. Volali na ně: „Antifa, vypadněte“ a na policii: „Zatkněte je, oni k nám nepatří.“ Ovšem policie nezasáhla a to z jednoduchého důvodu, protože stáli na stejné straně jako Antifa a BLM.

Media samozřejmě zkouší popřít účast těchto ničivých elementů na celé akci. Ovšem skutečnost, že je tam navozili autobusy není možno zatajit, obzvlášť když jsou na to svědkové. Bývalý FBI agent, který se zrovna v místě nacházel, potvrdil, že sám viděl autobus, jak vykládal tyto lidi, kteří se potom smísili s Trumpovými podpůrci.

Jiný svědek viděl členy Antify přijíždět ke Kapitolu dokonce s policejní ochranou! Tři policejní auta doprovázela čtyři bílé autobusy, plné Antifáků a BLM. Video je na stránce zde.

Antifa a BLM ovšem nemohli být v žádném případě efektivní bez vnitřní pomoci. A opravdu, policejní hlídka Kapitolu byla plně na jejich straně. Ochotně jim otevírali dveře, odstraňovali zábrany a dokonce je v budově naváděli správným směrem, jak je možno vidět na videu. I oni věděli o celé akci předem. Přesto, když FBI a Pentagon nabízeli policii v Kapitolu DVAKRÁT pomoc Národní gardy, byli odmítnuti. Byl to záměr, aby policie byla ten den a ten moment v menšině, takže později bylo možno hlásat do světa, že protestující je přemohli a „vtrhli do Kapitolu,“ což nebyla pravda. Nějaká videa policejní aktivity jsou na stránce ZDE.

Policie, která ochraňuje kopec, na kterém budova Kapitolu stojí, je početná. Je to 2,300 policistů, kteří zabezpečují jen asi 5 čtverečních kilometrů a je to jedno z největších policejních oddělení v celé zemi. Jednotliví policisté jsou velmi dobře vyzbrojeni, takže se jeden diví, jak je možné, že nechali převzít Kapitol lidmi, z nichž většina ozbrojena nebyla a někteří byli dokonce polonazí.

Ovšem jak již bylo řečeno, to všecko byl záměr. V době, kdy jsme měli podle programu sledovat několik hodin záběrů z Kongresu, kde president Trump hodlal předložit důkazy o volebním podvodu, tak scénu převzala skupina ničivých banditů, které policie sama naváděla do Senátní komory. Údajně došlo i k několika krádežím počítačů a k ohrožování všech přítomných, zatím co hlavní osazenstvo Kapitolu, senátoři a kongresmani, byli podzemní chodbou odvedeni do bezpečí. Snad i to byl záměr, aby se sezení Kongresu nemohlo uskutečnit a tím pádem nedošlo ke konečnému zúčtování současných volebních podvodů, což by za číselné převahy myslících a nezaujatých lidí mohlo docílit spravedlivé řešení.

V krátkém videu (zde, dole na stránce) se člen Antify hrdě hlásí k tomu, že to byli oni, kteří napadli Kapitol a jak moc jsou na to pyšní. Policie před nimi utíkala! … a oni jsou na to pyšní! „Dobře víme, že to budou media ignorovat a budou vinit Trumpovy přívržence,“ prohlásil dále.

V Kapitolu došlo i ke střílení. Ashli Babbitt, která sloužila 14 let v americkém letectvu a byla aktivní podpůrce presidenta Trumpa, byla zastřelena policií. Sama byla neozbrojená a nijak se nezúčastňovala ničivé činnosti. Ale když budete sledovat video tohoto střílení (zde, první video na stránce), tak je to zjevná a úmyslná vražda.

Ještě další tři lidé kromě Ashli Babbitt zemřeli ten den v Kapitolu, ale není známo kdo to byl a co se stalo. O jednom z nich, kterého údajně policie sama shodila z balkonu (viz obrázek) se neví jak skončil. Výška pádu byla značná, asi 17 metrů, takže asi nedopadl dobře.

Nejen Antifa a BLM, ale i krizoví herci se zúčastnili

Při napadení Kapitolu byli rozeznáni i někteří krizoví herci, kteří se objevili v jiných, nebo podobných rolích i při jiných protestech. Ale také byli rozpoznáni mnozí další, jako na příklad polonahý člověk s rohy je ve skutečnosti zaměstnancem Starbucks obchodu s kávou.

Tento charakter (na obrázku vlevo) se jmenuje Aaron Mostofsky a jeho otec je soudcem Brooklynského (New York) Nejvyššího soudu. Otcův mluvčí řekl, soudce neví nic o těchto nešťastných záležitostech. Zato jeho syn toho zřejmě může vědět hodně.

Situace je velmi vážná

Asi je všecko ještě horší než se na první pohled zdá a v budoucnu se eventuelně můžeme ohlížet na rok 2020 i přes všecky roušky a karanténu jako na ráj na zemi.

Dokonce i Anglická královna to tak vidí, protože zkoušela varovat svět ve video nahrávce pro BBC televizi, když prohlásila, že „… existuje plán určitých mocných vytvořit peklo na zemi přesně podle jejich představ. Jeden nemůže dostatečně zdůraznit jak moc ďábelští tito zločinci jsou; tito tvorové v sobě nemají ani záblesk božího světla.“

Samozřejmě, BBC okamžitě zkoušela přerušit nahrávání, ale královna docílila svého a řekla to hlavní. Dodala ještě, že tak zvaný „Great Reset“ (Velké znovunastavení) je snaha o vytvoření „temného nového jitra pro lidstvo.“

Takže – nejen president Trump a někteří hlavní představitelé americké vlády, ale i anglická královna je censurována medii. Tudíž, aby bylo jasno: dnes nám vládnou media a ne volení politikové.

Jak říká David Icke, protesty nic nedocílí

To, co se stalo v Kapitolu, je podle Dave Icke nový Pearl Harbor; nový útok na Ameriku. Když BLM a Antifa protestují tak, že všecko ničí, rozbíjí a zapalují, to je nazýváno mírovými protesty. Ale když Trumpovi stoupenci mírově protestují, tak je to nazýváno terorismem a vlastizradou.

Ale my se nesmíme nechat ničím znepokojit a musíme udržet chladnou hlavu ve všech situacích a za každou cenu. Tím, že bychom ztratili kontrolu, bychom přímo nahrávali naším manipulátorům. Protesty mohou být, pokud jsou mírové, ale nic s nimi nedocílíme. To proto, že všichni protestující pak přijdou domů a sledují ty stejné příkazy a zákazy jako předtím, i když ví, že jsou na jejich zotročení.

Ovšem jestli chceme proti útlaku opravdu bojovat, pak tiché a klidné „ne“ udělá mnohem více práce než nejohnivější protest. Prostě a jednoduše, řekneme ne a přestaneme spolupracovat. A když to stejné udělá podstatná část populace, změna je nevyhnutelná. Nenásilně, bez křiku a výhrůžek přestaneme spolupracovat, přestaneme respektovat mnohé nesmyslné příkazy a tím dáme našim manipulátorům pocítit sílu a moc našeho nesouhlasu.

  • Jane K.

 

5/5 - (5 votes)
(Visited 391 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Omlouvám se ale no je to složitější. Jinde psali že ta Babit i ten v těch kožešinách byli přívrženci Donalda Trumpa. Je to těžké když každý píše něco jinného. Jistě že beru běžná media s rezervou a že beru v úvahu že levičáci obětují pro zájmu své věci i někoho ze svých že to tak bejt může…
    Také se přikláním k tomu že to bylo nějak domluvené proti Donaldu Trumpovi OK ale omlouvám se nemůžu se ztotožnit se vším co se v tomto konkrétním článku píše.

    Co je pravděpodobné že se to v USA semele tak jako tak a že jsou jako velmoc už za zenitem.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *