Tunisan přepadl a znásilnil Italku, pak se ji pokusil uškrtit

Napsal
Sdílet článek

K dalšímu případu multikulturního obohacení došlo v posledních dnech v Itálii. Tomu, že brutální znásilnění běžkyně muslimským invazistou neskončilo smrtí, dopomohla pouze náhoda, kdy násilníka vyrušili náhodní kolemjdoucí. Asi nikoho neudiví, že vetřelec tvrdí, že je nezletilý.

Tuniský žadatel o azyl (16 let), který je podezřelý, že znásilnil Italku při běhání, byl zatčen v úterý v malém městě na italském ostrově Sardinie. Čtyřicetiletá oběť běhala v izolované oblasti na předměstí la Maddalena, malé obci na severní straně Sardinie, když ji zezadu napadl mladý Tunisan, znásilnil ji a pak se ji pokusil uškrtit.

Naštěstí, než se vetřelci podařilo ženu zcela umlčet, dokázala začít křičet o pomoc, což upoutalo pozornost dvou lidí, kteří v oblasti také běhali. Poté, co slyšeli výkřiky oběti, jí oba běžci okamžitě přišli na pomoc a násilníka zahnali. Kdyby se jim nepodařilo jednat rychle, mohl ji migrant zabít. Oba muži pak oběť, která byla otřesena a zraněna, transportovali do nedaleké nemocnice.

Kolem jedné hodiny ráno, nedlouho po nahlášení útoku policii, se místnímu strážci zákona podařilo útočníka dopadnout poté, co oblast uzavřeli. Šestnáctiletý vetřelec z Tuniska byl  místním policistům znám z předchozích incidentů; bydlel v přijímacím zařízení migrantů la Maddalena.

V Itálii nejsou podobné incidenty neobvyklé. Před několika dny byl zatčen senegalský invazista za brutální znásilnění italské zdravotní sestry, které provedl za bílého dne. Po dlouhé směně v nemocnici čekala žena na autobusové zastávce v Neapoli,  když na ni vetřelec zaútočil. Navzdory tomu, že oběť útočníkovi řekla, že je těhotná, invazista neměl slitování.

Vrátíme-li se k incidentu ze Sardinie, bude zajímavé sledovat, jak dopadne soud. Je totiž více než pravděpodobné, že údajně šestnáctiletý vetřelec bude shledán psychicky nemocným a bude odeslán na psychiatrii, či dostane pouze podmínku.

Také by mne zajímalo, zda budou vetřelci provedeny testy, které by prokázaly skutečný věk, či jak je možné, že mohl žádat o azyl, když Tunisko je považováno za zcela bezpečnou zemi, kam Evropané běžně jezdí na dovolenou. Tedy ti Evropané, kterým nedělá problémy podpora ekonomik muslimských zemí i v situaci, kdy muslimové dobývají Evropu.

 

(Visited 644 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *