Turci byli opět přistiženi při pašování vetřelců do Řecka (video)

Napsal
Sdílet článek

Jak jistě víte, tak poté, co museli Turci stran vyhlášení pandemie pozastavit útoky na řecké hranice, prohlásili, že oni i jimi podporovaní muslimští vetřelci odchází jen dočasně. Nyní si oblíbili další způsob pašování muslimských nájezdníků a to na lodi. Řecká pobřežní stráž  zveřejnila videozáznam, který ukazuje plavidla turecké pobřežní stráže, doprovázející malé čluny plné nelegálních migrantů do řeckých vod.

Ve dvouminutovém videoklipu jsou vidět dva samostatné případy lodí turecké pobřežní stráže, plujících po boku malých člunů napěchovaných vetřelci. Oba incidenty se prý v minulých dnech odehrály severovýchodně od řeckého ostrova Lesbos.

Není to zdaleka poprvé, co řecká pobřežní stráž přistihla Turecko při pokusu ilegálně eskortovat invazisty do jeho teritoriálních vod. V dubnu zveřejnila řecká pobřežní stráž dramatický videozáznam, na němž několik lodí turecké pobřežní stráže doprovází muslimské nájezdníky do řeckých vod poblíž ostrova Lesbos. Řecká loď se již při dvou různých příležitostech málem srazila s tureckými čluny.

Bylo jasné, že se Turci záměru zaplavit Evropu svými soukmenovci ve víře nevzdají. V nejbližší době pak může dojít k opětovnému útoku na hranice v okolí řeky Evros, ty tři miliony džihádistů nezvládnou odeslat výhradně po moři. Řekové se tedy mají na co “těšit”.

Blíží se období letních dovolených, proto by Evropané měli Turkům odpovědět tak, že zůstanou jejich pláže prázdné. Podpořit totiž ekonomiku země, která na nás posílá miliony džihádistů, by byla od jakéhokoli Evropana vlastizrada.

Na inkriminované video se můžete podívat zde:

 

 

(Visited 155 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *