Turci s podporou Ázerbájdžánu napadli Arménii – co na to NATO? Nic… (video)

Napsal
Sdílet článek

Nejspíš jste již zaznamenali, že včera vyhlásila Arménie stanné právo a všeobecnou mobilizaci.  K tomu došlo poté, co byla země napadena Ázerbájdžánem s podporou Turecka.  Tedy opět jde o válku ve jménu islamizace, v níž figuruje Turecko. Totéž Turecko, s nímž jsme ve stejném vojenském paktu NATO.

Ázerbájdžán je v tomto případě zcela jistě využit Tureckem coby jakési “kladivo” na Arménce. Ostatně, Turci podporují džihád po celém světě. Ať už se jednalo o podporu ISIS na území Sýrie, vysílání statisíců džihádistů do Evropy narušením řeckých hranic nebo o dovoz džihádistů do Libye. NATO na kroky Turecka dlouhodobě odmítá jakkoli reagovat, stejně tak ovšem EU, která neváhala s uvalením sankcí na Rusko, nicméně Turecko není ani přes neustálé útoky na členský stát EU Řecko pod sankcemi. Je sice pravda, že v Bruselu proběhl jakýsi pokus o uvalení sankcí, ale zde jednoduše nenastala shoda, neboť několik zemí EU odmítlo pro sankce proti Turecku hlasovat.

Turci dlouhodobě útočí na Řecko, narušují vzdušný prostor i výsostné vody této země a podílí se na pašování džihádistů do Evropy tím, že je posílají do Řecka, odkud se pak dostávají do dalších evropských zemí. O dlouholeté okupaci Kypru ani nemluvě…

Pokud už někomu nezáleží na osudu Řecka či Arménie, co tak zbytek Evropy? Vždyť i zde má Erdogan svoji pátou kolonu a to zejména v Německu a Rakousku, tedy sousedních zemích. Nutno dodat, že většina těchto Turků má i německé občanství, přitom většina z nich bezmezně podporuje Erdogana.

Nyní tedy Turci s pomocí ázerbájdžánských džihádistů útočí na Arménii, opět – podobně jako při nedávné turecké invazi do Sýrie či Libye – za nezájmu většiny světa. A co až jednou rozjede jejich velmi dobře ozbrojená pátá kolona uprostřed Evropy – tedy u našich sousedů – válku? I pak se bude mlčet??

Na aktuální záběry z Arménie se můžete podívat níže:

(Visited 307 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *