Turci se opět snaží dobýt a islamizovat Evropu, jen Evropané si to většinou neuvědomují (videa)

Napsal
Sdílet článek

Každým dnem od začátku současné invaze, podporované Tureckem, se objevuje stále více důkazů, že Erdoganovi jde o jediné: o islamizaci Evropy, nasunutím džihádistů, které už roky turecká vláda podporuje. Ty chce dostat nejprve do Řecka a odtud pak dál do Evropy. Propouštění islamistických hrdlořezů z kurdských vězení, propouštění kriminálníků z tureckých vězení a jejich dovoz až na řecké hranice, organizování autobusové dopravy pro migranty i zřízení pravidelné linky k řeckým hranicím. A samozřejmě pobízení migrantů k tomu, aby vzali Řecko ztečí. To vše jsou nezpochybnitelné důkazy války Turecka proti Řecku, potažmo Evropě.

Turci dělají pouze to, co plánovali už dávno, čekali jen na ten správný čas. Ideální doba se naskytla právě nyní, kdy je Evropa plně zaujata epidemií koronaviru a invaze zajímá jen málokoho. Přitom epidemie se dá porazit, invazní islámské vojsko, sestávající z tisíců dobře cvičených džihádistů, často těch nejhorších hrdlořezů z ISIS, je mnohem horší hrozbou. 

Řecká pobřežní hlídka zveřejnila video, znázorňující plavidlo turecké pobřežní stráže, zaštiťující loď s migranty. Podle Řecké pobřežní stráže záběry ukazují, že Turecko zcela nepokrytě podporuje migranty v invazi:

Na dalším videu můžete vidět Turky, házející slzný plyn přes hranice do Řecka. Opět jde o to, aby zabránili navrácení vetřelců zpět do Turecka:

“Turecko vysílá podél své hranice s Řeckem 1 000 zvláštních policejních sil, aby zastavilo vytěsňování migrantů zpět na své území”, řekl ministr vnitra Suleyman Soylu a dodal, že Řekové zranili 164 migrantů:

Dalším důkazem lží neziskovek, jako je třeba Rozumkův OPU o tom, že jde většinou o chudáky syrské uprchlíky je fakt, že migranti, zatčení na řeckých hranicích od 28. února do 5. března 2020, pochází z následujících zemí: Afghánistán 64 %, Pákistán 19 %, Turecko 5 %, Sýrie 4 %, Somálsko 2,6 %, Irák, Írán, Maroko, Etiopie, Bangladéš, Egypt 5,4 %.

Afghánistán a Pákistán? Četli jste moje články o vraždách ze cti nebo kamenování? Právě tyto dvě země hrají v obojím prim. A právě z těchto zemí míří do Evropy nejvíce vetřelců.

A na závěr video, poukazující na situaci na bulharských i řeckých hranicích:

Je to už více, než 300 let, co se podařilo vytlačit Turky od Vídně. Tentokrát je třeba invazní jednotky džihádistů, vyslané Turkem, zarazit už na řeckých hranicích a dál je nevpustit. Nedopustit, aby se Erdoganovi splnil jeho sen o Osmanské říši, sahající až k Baltu. 

 

(Visited 163 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *