Turci se zbavují zločinců, z vězení je vozí na řecké hranice a posílají dál do Evropy (videa)

Napsal
Sdílet článek

Takže nejen, že Turci osvobodili džihádisty z kurdských věznic v Sýrii a poslali je v davu migrantů do Evropy, ale “čistí” si i vlastní věznice. Kriminálníky pak z otevřených věznic dováží na řecké hranice, kde se přimíchají k davům podobně, jako hrdlořezové z ISIS. Pro migranty byla dokonce zřízena speciální autobusová linka k hranicím!

Na tomto videu je nezpochybnitelný důkaz toho, že Turek se snaží o to, oč se snažil po staletí – o zničení a islamizaci Evropy. Afghánský vetřelec přiznává, že byli s ostatními propuštěni z Tureckého vězení a autobusy převáženi na řecké hranice s tím, že jim byl dán pokyn, aby se vydali přes údajně otevřené hranice do Evropy:

Na dalším videu můžete vidět migranta, který si od cesty do Evropy slibuje za nicnedělání komfort, jakým mu zřejmě naslibovali ti, kdo ho do Evropy vyslali. Navíc, považuje Evropu za “jejich” kontinent:

Vyhlídka na další masivní vlnu muslimských vetřelců při vědomí, že se jedná v mnoha případech o džihádisty a kriminálníky, znepokojila evropské země nejblíže Turecku, počínaje Řeckem a Bulharskem. Obě vlády oznámily, že zpřísní bezpečnost hranic na pevnině i na moři. Bulharské ministerstvo obrany vyslalo na tureckou hranici dalších tisíc vojáků.
Řecko neposlalo na hranici další jednotky, ale uvedlo, že povolilo svým pohraničním strážím, aby jakkoli zabránily vstupu migrantů.

Shrnutí událostí, které se staly od začátku invaze, organizované Turkem:

 

Máme zde tedy další důkaz toho, že se nejedná o migrační krizi, jak se nám snaží namluvit sluníčkoví politici a neziskovky. Jedná se o invazi, která má za úkol zlikvidovat evropskou civilizaci a islamizovat náš kontinent. A Turek – jako mnohokrát v historii – se toho aktivně účastní.

 

(Visited 11 344 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. To,že Turci,v čele s Erdoganem jsou zrůdy,kterým se nedá věřit,jsem psala už před 5 lety.
    Upozorňovala jsem ,že Merkelová dělá největší chybu,když leze Erdoganovi do řiti a čas ukáže,že jsem měla pravdu.Ukazuje to. Já jen prosím,aby v tom Řekové a Bulhaři nebyli sami a Evropa jim přijela na pomoc.Vyjadřuji Řekům i Bulharům hlubokou vděčnost.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *