Turek prodával nezletilé holky za 500 Kč

Napsal
Sdílet článek

V Rakousku právě probíhá soud s devětašedesátiletým Turkem Selahattinem Ü., který už od roku 2006 prodával v Rakousku nezletilé dívky z jihu Moravy. Jeden z jeho zákazníků Temel Ö. byl taktéž obviněn z kuplířství s nezletilými. Nezletilé prostitutky prodávali za 20 Eur, přičemž je instruovali, aby v případě, že je někdo při jejich “práci” přistihne tvrdily, že jim už bylo 18 let.

Zajímavé na tom je i to, že hlavní obžalovaný žije v Rakousku již 33 let a přesto se nenaučil ani slovo německy, což je příklad skutečně “perfektní integrace”.

Rodinám dívek, které o těchto obchodech věděly, byly jako protislužba poskytnuty potraviny, alkohol nebo plenky. Rodiče tedy své nezletilé dcery sami “pásli”. Samozřejmě zdroj neuvádí bližší informace k oněm prostitutkám ani k jejich rodinám, nicméně myslím, že si velmi lehce domyslíme, pro které etnikum je prodávání nezletilých dcer běžným způsobem výdělku. Ostatně, kdo jste z jihu Moravy nebo to tam znáte, tak jste jistě postřehli, kdože se například v parku a okolí břeclavského nádraží v poměrně hojném počtu pohybuje.

Případ se tak zdá být jasný, nicméně přestože jsou k dispozici výpovědi svědků, důkazy a dokonce i odposlechy, obžalovaný, který v jednom jihomoravském městě provozoval autodílnu, se přiznat odmítá a tvrdí, že svědectví jsou křivá.

Jeden z jeho známých u soudu dosvědčil, že se obviněný mladými slečnami sám rád obklopuje a má s nimi sex. Dokonce i údajně lhal svému obhájci, jemuž tvrdil, že na svém pozemku akorát pořádal grilování, a prý není zodpovědný za to, že se tam objevily některé nezletilé dívky, které se s jeho postaršími známými sblížily.

Myslím, že zde máme zářnou ukázku toho, jak to bude nejspíš fungovat poté, co se naše země ještě o trošku víc “multikulturně obohatí”. Jistá sorta rodičů z řad tzv. “nepřizpůsobivých”, již po několik století multikulturně obohacující náš středoevropský prostor, bude novým “obohacovačům” nabízet své nezletilé dcery zřejmě ve velkém. A v Rakousku nám tito “nepřizpůsobiví” udělali opět skvělou reklamu.

Je zajímavé, že jsou souzeni jen dva Turci, kteří prostitutky prodávali či sami jejich služeb využívali, ale nikde není zmínka o tom, že by se někdo chystal si došlápnout na rodiče – “pasáky”. Tedy velmi by mne zajímalo, co na to naše sociálka, ze které jistě “dojí” štědré dávky? Stejně tak je jasné, že prodejem vlastních nezletilých dcer museli rodiče porušit nejeden zákon, tedy jednat by měla i naše policie. Nebo se u nás vše zamete pod koberec?

(Visited 395 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *