Týdenní předpověď počasí 23. týden

Napsal
Sdílet článek

V průběhu víkendu se na řadě míst České republiky vyskytnou bouřky a může se objevit i krupobití. Varování před bouřkami platí od soboty a nejvíce by se jich mělo vyskytnout v neděli a místy budou doprovázeny vydatnými srážkami. Zároveň se opět dočkáme vysokých denních teplot, které by nás už neměly v dohledné době opustit.

Začátkem pracovního týdne bude převážně polojasno a ráno se na jihozápadě mohou vyskytnout i mlhy. V průběhu dne na západě našeho území vyskytnou i bouřky. K večeru bude oblačnost postupně ubývat. Přes den naměříte příjemných 24 – 27 stupňů Celsia a noční teploty klesnou na průměrných 13 stupňů.

V úterý se opět dočkáme vysokých denních teplot, které mnohdy vystoupí až na 27 stupňů Celsia. Přes den bude převážně jasno a k večeru začne přibývat oblačnosti. V Čechách se mohou opět vyskytnout bouřky a místy bude zataženo. Na Moravě se s přeháňkami a bouřkami setkáte jen výjimečně.

Od středy začne postupně přibývat oblačnost a vyskytnou se dešťové přeháňky. Denní teploty mírně poklesnou na příjemných 22 – 25 stupňů Celsia. Stejně jako v úterý, se i ve středu v Čechách mohou vyskytnout bouřky.

Čtvrtek by měl být ve znamení častějších srážek a na většině našeho území bude oblačno až zataženo. Po celý den bude vanout mírný severozápadní vítr a setkáte se s teplotami kolem dvaceti pěti stupňů Celsia.

V pátek bude postupně ubývat oblačnost a přeháňky se vyskytnou jen na některých místech. Denní teploty vystoupí až na 24 stupňů Celsia. V závěru týdne bude spíše polojasno, ale během dne se můžete opět setkat s přeháňkami.

  • https://www.slunecno.cz

 

Jak se Vám líbil článek?
(Visited 81 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *