Týdenní předpověď počasí v Česku 6.9.-12.9.2021

Napsal
Sdílet článek

Celý týden bude počasí v Česku pod vlivem přesouvající se tlakové výše z oblasti Skandinávie na východ Evropy. Díky proudění teplého vzduchu od jihu se dočkáme denních teplot, které se vyšplhají až na 26 stupňů Celsia a bude převážně jasno.

V pondělí očekávejte jasno až polojasno a oblačnost se vyskytne spíše ve večerních hodinách na severozápadě našeho území. Většinou se setkáte s denními teplotami kolem 19 – 25 stupňů Celsia. V noci bude chladno s teplotami od sedmi do jedenácti stupňů. Nejchladněji bude na severozápadu, zde se budou denní teploty pohybovat jen kolem devatenácti stupňů Celsia.

Během úterý se zejména na severu území mohou vyskytnou přeháňky i slabší deště. Na zbytku území bude polojasno a večer se začne vyjasňovat i na severozápadu. Bude vanout mírný jihovýchodní vítr o rychlosti dva až čtyři metry za sekundu. V noci naměříte 7 až 12 stupňů a přes den kolem 21 – 25 stupňů Celsia.

Ve středu ráno se mohou na některých místech vyskytnout mlhy, ale spíše ojediněle. Přes den bude převážně jasno s denními teplotami od 22 – 26 stupňů Celsia. V noci se očekávají teploty od osmi do dvanácti stupňů Celsia.

Ve čtvrtek bude opět na celém území jasno až polojasno, ale ráno se mohou opět vyskytnout mlhy. Díky jižnímu větru se denní teploty ve čtvrtek vyšplhají až na 27 stupňů Celsia.

Ke konci pracovního týdne i o víkendu se dočkáme opět vysokých denních teplot od 23 – 28 stupňů Celsia. Nejtepleji bude v pátek a o víkendu bude postupně od západu přibývat oblačnost a ojediněle se vyskytnou přeháňky.

  • https://www.slunecno.cz
Jak se Vám líbil článek?
(Visited 107 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *