Týdenní předpověď počasí v Česku 8.11.-15.11.2021

Napsal
Sdílet článek

Začátkem týdne bude na naše území proudit chladný vzduch ze severozápadu. Po celý týden bude převážně oblačno a ojediněle polojasno s denními teplotami od sedmi do deseti stupňů Celsia. Noční teploty se budou pohybovat kolem jednoho až čtyřech stupňů Celsia.

V pondělí očekávejte oblačno až zataženo. Srážky se vyskytnou pouze ojediněle a ve vyšších polohách mohou být sněhové. Nejvyšší denní teploty se vyšplhají na deset stupňů Celsia. Po celý den počítejte s mírným severozápadním větrem o rychlosti 3 až 5 metrů za sekundu.

Během úterý bude oblačno, ale dešťové srážky se vyskytnou pouze na severu našeho území. Ráno se místy vyskytnou mlhy. V závěru dne bude postupně ubývat oblačnost. Přes den naměříte od šesti do deseti a v noci kolem třech stupňů Celsia. Večer bude vát jihovýchodní vítr o rychlosti dvou až třech metrů za sekundu.

Ve středu bude jasno až polojasno s denními teplotami od šesti do jedenácti stupňů Celsia. Bude vát jižní až jihovýchodní vítr o rychlosti 4 až 9 metrů za sekundu. Nejsilnější vítr se očekává v oblasti Českomoravské vrchoviny.

Ve čtvrtek bude opět oblačno až zataženo. Ráno se vyskytnou mlhy a přes den očekávejte teploty kolem třech až sedmi stupňů Celsia. Nejnižší noční teploty mohou poklesnout k nule.

Na konci pracovního týdne bude opět oblačno a ráno se mohou vyskytnout mlhy. V závěru dne se začne trhat oblačnost a postupně se vyjasní. Denní teploty se budou pohybovat kolem čtyřech až osmi stupňů Celsia. O víkendu očekávejte oblačno a místy polojasno s teplotami od čtyř do osmi stupňů Celsia. V neděli by noční teploty mohly klesnout až na minus dva stupně Celsia.

  • https://www.slunecno.cz
(Visited 57 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *