Tyjátr Volného ve Sněmovně

Napsal
Sdílet článek

Poslanec Mgr. Lubomír Volný se v pátek odpoledne pokusil ve Sněmovně zablokovat hlasování o odvolání radní ČT Hany Lipovské z funkce. Což se mu nepodařilo, ale divadlo pan vystudovaný pedagog opět sehrál pěkné.

Vypadalo to, že ho, po jeho příspěvku do diskuze, od řečnického pultíku nikdo nedostane. Po dobrém, ani po zlém. Snad ani párem volů.

Lze shlédnou krátké video, které je u článku autorů J.Soukupa, K. Beranové, D. Jeřábkové, Novinky.cz, Volný zdemoloval ve Sněmovně stůl přednášejícího.

Předseda Sněmovny Radek Vondráček: „Děkuji pane poslanče, Váš čas uplynul.“

A už to jelo, pan Volný řekl, že je třeba, aby lidé v České republice věděli…

To fakt, pane magistře, poslanče, vystudovaný pedagogu, dospělý svéprávný člověče, víme už poměrně dlouho.

Jak se, pane Volný, Vaše páteční sněmovní divadlo líbilo? Jaké jsou okamžité reakce přítomných diváků? Poslanců, Vašich kolegů?

* Pavel Žáček (ODS): “ Největší ostuda parlamentu, nácka Volného vynášejí policisté.“

Mohu mít malou ironickou poznámku? Kdo by si nepřál, aby byl vynesen někdy do nebes. Samozřejmě obrazně řečeno. Volný byl vynesen, ale ne do nebes.

* Jakub Michálek (Piráti): „Přišla ochranná služba, pan Volný se přesunul k předsednickému pultu a začal páchat výtržnosti. Zdemoloval předsednický stůl, vytrhl zvukové zařízení. Byla tam rvačka.“

Při této akci ještě zvolal Volný:

„Tomio, kamaráde, nedovol odvolání Hanky Lipovské. Ty jsi poctivý kluk, nejsi žádná krysa.“

Jestli raději neměl volat: „Kdo zachrání princeznu? Za hory, za doly, kam, odkud a proč mě nesou? Kde je kdo poctivý? Kurňa, nikdo!“

  • MAJKA DUBOVÁ
3/5 - (2 votes)
(Visited 177 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Jaký tyjátr máte madam, na mysli? To, že se bohužel, jen jediný poslanec, zastal ženy, která měla tolik odvahy, aby se pustila do černé díry na peníze občanů, zvané Česká televize? Otázka v tom případě je, co jste zač vy!

  2. Zajíma Vás co jsem zač? Spíš kdo jsem zač! Neboť nejsem věc, ale člověk, tedy živá bytost. Tak tedy, ať je Vaše zvědavost, v tomto směru, okojena. Mám v povaze zastávat se slabších, což, upozorňuji, že nizištně, dělám. Ale nikoliv způsobem jako pan Volný. Ano, on je při tom vidět, protože to tak asi chce.
    Jsem přesvědčena, že mnoho lidí pománá druhým, zastává se jich, třeba i v maličkostech, a nestojí o žádnou publicitu. Ovšem pozor – pomáhat a zastávat se jen do té míry než „ten nějak slabý“ začne nezištné pomoci zneužívat. Nebo? Pozadí je takové, že ona pomoc je promyšlenou pseudopomocí a v konečné fázi je to pak ku prospěchu pomáhajícímu.
    Tohle je, pane Draku, jistě k pochopení. Nebo ne?

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *