Tým Česka má z ostudy kabát. Prohrál, co mohl, a ještě se opil na letišti

Napsal
Sdílet článek

MS juniorů v ledním hokeji sice skončilo předčasně, český hokejový tým si však stihl přidat na své konto další delikátnost i po jeho skončení. Podle ruského serveru SPORT-EXPRESS konzumovali Češi ve velkém množství alkohol. To své pivo si prý odpustit nemohli.Na žádost ostatních cestujících, kteří si na chování hráčů stěžovali letuškám, byli nuceni letadlo opustit.

Tým Česka však ve své ostudnosti nepřestal! Hráči nenašli dostatek odvahy a vinu svedli na Rusy, což převzala i česká média. Zde jasně vidíme, jak jde jejich úroveň dolů. Nejen hokeje ale i morálky. Pokud udělám nějaký průšvih, tak se snad za něj omluvím. Svádět něco takového na ostatní je vyloženě dětinskost.

Češi měli na sobě navíc šedé mikiny značky Nike, na kterých byl nápis „Czech Republic“. Takže každý teď ví, že se má Česku spíše vyhnout obloukem. Za to se hochům zaslouží ironicky poděkovat.

Mikiny Nike s nápisem „Czech Republic“, ve kterých letěl tým Česka z Kanady do Německa
Mikiny Nike, ve kterých letěl tým Česka z Kanady do Německa
5/5 - (2 votes)
(Visited 378 times, 1 visits today)
Sdílet článek

5 comments

  1. Pan autor ironicky děkuje. Pan autor popisuje JAK TO VOPRAVDICKY BYLO.
    Pan autor cituje ruský server. Pravda pravdoucí? Naši zlití pro vostudu, Rusům zůstala morálka a vyschlo v ústech. Jak to bylo? Pan autor, ale možná k tomu co četl, tam na místě, u toho, ještě osobně byl. Za to je mu nutno také IRONICKY poděkovat.

  2. V jakém týmu jste TAM tedy (NE)byl?
    Tak kdo si TAM vlastně dal do trumpety?
    Jo, určitě to byli naši, že? Proč jim věřit, že ONI ne, že to byli Rusové? Je třeba věřit ruskému tisku, protože tam ONI píší jedině pravdu. Ach Bože! Ach Lenine! Ach Putine! Ach pane autore! Ach Pravý prostore!

    1. Proč bych tam měl být v nějakém teamu? Tým Česka udělal průser, tak ať si to slízne.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *