U penzionu v USA museli sundat vyvěšenou norskou vlajku, protože si hlupáci z BLM mysleli, že jde o vlajku konfederační

Napsal
Sdílet článek

V USA projevili tzv. “aktivisté” BLM opět svoji značnou  nevzdělanost. Ostatně, asi málokdo si může myslet, že tito křiklouni patří k nějakým myšlenkovým gigantům. Nejeden z nich totiž považoval norskou vlajku za vlajku konfederační. A když pak viděli norskou vlajku dokonce u jistého penzionu, nastal přirozeně poprask, po kterém musela být vlajka odstraněna.

Nordic Pineapple, oblíbený penzion ve vesnici Saint Johns ve státě Michigan,  byl nucen sundat norskou vlajku, která visela vedle vlajky americké u brány budovy. Vlajka musela být odstraněna poté, co rodina Offbeckerových, kteří provozují hostinec, byla bombardována nenávistnými emaily od nevzdělaných “anti-rasistů” z BLM, kteří si spletli vlajku s vlajkou Konfederace.

Vyvěšení norské vlajky, červené s modrým křížem překrytým bílým křížem, je odkazem na skandinávské dědictví Kjersten Offenbeckerové. Její dědeček se narodil v Norsku a jméno penzionu je zčásti inspirováno její rodinnou historií. Manželé tvrdili, že je nikdy nenapadlo, že by si lidé spletli norskou vlajku s čímkoli jiným, ale minulý týden, poté, co obdrželi nejméně tucet nenávistných emailů a dvakrát tolik komentářů, vlajku sundali.

V příspěvku na Facebooku Kjersten Offbecker píše, že je velmi hrdá na své norské dědictví a přeje si, aby si lidé zjistili fakta dříve, než se začnou rozčilovat. Manželé říkají, že jsou vlastenci, Greg v minulosti pracoval pro ministerstvo vnitřní bezpečnosti. Nyní je však unavený z mnoha Američanů.

“Je otravné, jak hloupí lidé mohou být. Ať už vlajka vlaje ve větru nebo visí dolů, není to jako vlajka Konfederace,” říká.

“Mají stejnou barvu, ale na norské vlajce nejsou žádné hvězdy a vlajka Konfederace má velké “x”, zatímco norská vlajka je součástí severských zemí, z nichž všechny mají kříže”, vyjasnila rozdíly Kjersten.

Norská vlajka zdobila vchod od otevření hostince před dvěma lety. Už tehdy se čas od času stalo, že někdo poukázal na to, že mají  vyvěšenou konfederační vlajku, ale manželé těmto lidem vždy doporučili, aby si znovu vlajku lépe prohlédli. Teprve před pár týdny, souběžně s tím, jak se stupňoval aktivismus ve spojitosti s BLM, se tón stěžovatelů stal agresivním. Najednou přišly tucty nenávistných e-mailů.

“Zpanikařili jsme, když jsme si uvědomili, že lidé ve městě si myslí, že jsme pověsili vlajku Konfederace,” řekla Kjersten.

Nyní se rozhodli norskou vlajku sundat a zároveň dali pryč i vlajku americkou.

“Řekl jsem, ať to necháme být, ale Kjersten byla docela odhodlaná ji sundat. Pak jsem řekl, že když sundáme norskou, dáme pryč obě,” řekl Greg Offenbecker.

Jak je vidět, tak i v menších obcích, kde by to člověk nečekal, se lidé nevyhnou tomuto bezbřehému stupidnímu aktivismu. Také by mne zajímalo, jak je na tom třeba norská ambasáda v USA? Už jim byla zničena vlajka nebo ji raději ze strachu sundali dřív, než začalo to nejhorší řádění?

Nakonec, ono i Norsko se přidalo k současnému BLM šílenství, pak je možné, že v jeho rámci změní i státní vlajku tak, aby nebyla ani trochu podobná té konfederační. Třeba to udělají podobně, jako o tom uvažují Švédové, kteří už před časem začali přemýšlet o tom, že z jejich vlajky odstraní kříž.

Norsko je už velmi podobně jako Švédsko také značně islamizovaná země, takže zamění-li kříž za půlměsíc, pak se jim dozajista nestane, že si jejich vlajku kdokoli splete s vlajkou konfederační.

(Visited 245 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *