Učitele Koránu, který znásilnil v mešitě dvanáctiletého chlapce, propustili na kauci (video)

Napsal
Sdílet článek

Prznění dětí, které se velmi pravděpodobně odehrávalo pravidelně, by mělo být v normální zemi trestáno co nejpřísněji. Jenže on jaksi Pákistán tak úplně normální země není. Ostatně, pokud by imám znásilnil dívku, automaticky by byla prohlášena jeho manželkou. Jenže v případě znásilnění chlapce mne zaráží, že si může chodit dotyčný jen tak po svobodě. Každý totiž moc dobře ví, jaký je dle práva šaría trest za homosexualitu. Navíc, zde jsou předloženy nezpochybnitelné důkazy, neboť svědek natočil znásilnění na video a existují i svědectví o tom, že učitel Koránu své nezletilé svěřence przní dlouhodobě.

Učitel semináře Qari Abbas aka Maulvi Ghulam Abbas Sehto dostal kauci poté, co zneužil dvanáctiletého chlapce v mešitě ve vesnici Buddak poblíž Kandiara. Incident se rozšířil na sociálních médiích poté, co na Twitteru začalo kolovat video zachycující Qariho Abbáse, jak przní dítě, které měl učit Korán (rozmazané video níže).

Na Qari Abbase bylo matkou dítěte podáno trestní oznámení na policejní stanici Kandiaro za znásilnění jejího dítěte, nicméně obviněnému byla místním soudem udělena kauce. Důstojník policejní stanice prohlásil, že přezkoumali videozáznam incidentu, kdy zjistili, že znásilnění dítěte nebylo dokonáno. Podle policisty obviněný „prováděl s chlapcem neetické činy“.

Jak se však zjistilo, tak jiný student vlastní záznamy, ze kterých je již patrné, že ke znásilnění skutečně došlo. Důstojník, který případ vyšetřuje, řekl tiskové agentuře, že toto video nebere do úvahy, protože student nepřišel na policejní stanici, aby proti imámovi podal stížnost. “Prošetříme celou záležitost, pokud někdo podá oficiální stížnost.” V současnosti prezentované video s Qari Abbasem bylo údajně natočeno bývalým studentem obviněného, který chodil do mešity studovat Korán, ale odešel poté, co byl několikrát zneužit učitelem.

Bývalý student uvedl, že byl před dvěma lety několikrát zneužit učitelem semináře a dokonce incident nahlásil svým rodičům, nicméně v té době mu nikdo nevěřil. Bývalý student, který incident natočil, řekl ve svém videu: “Párkrát jsem o tom řekl rodičům, ale místo aby mě poslouchali, mě zbili”. Bývalý student slyšel z mešity výkřiky, proto se tam šel podívat.  Když přistihl Qariho Abbáse při činu, tak nahrál video, aby ho lidé brali vážně.

Jak jsem uvedla už výše, je docela s podivem, že tomuto “przniteli chlapečků”, tedy velmi pravděpodobně homosexuálnímu pedofilovi, jeho úchylka tak dlouho prochází v muslimské zemi, kde se homosexualita velmi přísně trestá. Zcela zřejmě tam byl natolik uznávanou autoritou, že ho nakonec za podobný čin dokázali propustit na kauci a zastírat skutečnost, tedy že zde došlo ke znásilnění. Ostatně, dost mi to připomíná i kněžími zneužívané ministranty, jimž také nikdo nevěřil, když si stěžovali, že byli zneužíváni.

A jako vždy dodávám pro všechny, kdo si řeknou, že jde v uvedeném případě jenom o Pákistán, že právě Pákistánci jsou spolu s Afghánci nejčastější národností, která míří do Evropy tzv. balkánskou trasou. A s sebou si samozřejmě nesou i veškeré svoje zvyky a k Evropanům nenávistný islám…

(Visited 232 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *